Мар’яна Савка читатиме вірші та говоритиме в Одесі про толерантність, інакшість, людяність

1 грудня о 18:30 у креативному просторі «Термінал 42» (вул. Ришельєвська, 33) у рамках проекту ПРООН «Віднайти повагу» Мар’яна Савка, письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» говоритиме про толерантність, інакшість, людяність, творчість, а також читатиме свою поезію. 

Як повідомляє «Видавництво Старого Лева»  авторка проведе читання-перформанс «Я знаю, ти інший». Спеціально для цього проекту відома художниця з Риги, майстер піщаного шоу Тетяна Гавриленко створила відео з власною піщаною анімацією. Модеруватиме зустріч Зоя Казанжи.

Зоя Казанжи

 

 – Ці тексти мають загальнолюдську цінність.  Кожна з історій – про реальну людину, яка поруч. І я не впевнена, що їх можна назвати іншими. Бо інші – ми усі, кожен зі своїм унікальним досвідом, пережитими випробуваннями, перемогами і травмами. Ми не живемо у райській долині, нам буває нелегко. Тож давайте прагнути добросусідських відносин, поважати одне одного, й тоді наше існування стане трішечки легшим, – розповіла Мар’яна Савка. 

Текст Мар’яни Савки «Я знаю, що ти інший» – це її власна спроба діалогу з тими, кого суспільство характеризує як «інших»: з чоловіком із вадами зору, з мамою, яка виховує дитину із синдромом Дауна, з дівчиною, котра пережила насилля, із хлопцем-гомосексуалом, з жінкою, яка перемогла онкологію.

У рамках зустрічі з Мар’яною Савкою у «Терміналі 42» відбудеться не лише читання-перфоманс, а й розмова, під час якої письменниця розповість і про свою власну творчість, видавничу діяльність, проект «12 неймовірних жінок», досвід материнства, важливість соціальної відповідальності бізнесу та проактивної громадської позиції.

Проект ПРООН «Віднайти повагу» має на меті зменшити поляризацію суспільних настроїв та посилити діалог серед різних соціальних груп, пропагуючи повагу, толерантність та взаєморозуміння.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *