Фестиваль Atlas Weekend бойкотують через артиста, який виступав для диктатора

Громадянська мережа ОПОРА написала, що не братиме участі у фестивалі Atlas Weekend. Усе через те, що на Атласі виступатиме російський співак Валерій Меладзе. Він нещодавно давав приватні концерти для самопроголошеного диктатора Білорусі Олександра Лукашенка.


Про це ОПОРА повідомила у соціальних мережах:

 

Ми не можемо собі дозволити бути поряд з людиною, яка розважає та веселить на приватних концертах сім‘ю та поплічників самопроголошеного президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, у той час, як режим знищує зародки громадянського суспільства, сотнями кидає людей до в’язниць, займається авіаційним тероризмом, закриває останні незалежні ЗМІ в Білорусі.


Редакція журналу “Артефакт” поділяє позицію громадянської мережі ОПОРА. Ми вважаємо, що артистам, які підтримують диктаторські режими у Білорусі та Росії – не місце на українській та європейській сцені. Тому ми просимо вас повідомляти нам про інші ситуації, коли відомі артисти, музиканти, митці та літератори співпрацюють з диктаторськими й окупаційними режимами.

В історії Європи чимало митців працювало для пропаганди диктаторських режимів Німеччини, Італії, Радянського Союзу та інших країн. Ми хочемо підняти цю тему та показати, як одні митці обживалися статками, в той час як інші – були знищені або репресовані через своє неприйняття диктаторських режимів.

Саме тому ми розпочали серію публікацій “Німецька поезія тридцятих”, в якій розповідаємо, що не тільки Йосип Сталін та більшовики нищили опозиційних поетів. Те ж саме робив націонал-соціалістичний режим.

У першій публікації – розповідаємо про Якоба Ван Годдіса та даємо вступний контекст до теми.


 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!


Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *