Зеленський підписав закон про конфіскацію всього російського майна та капіталу в Україні

Зеленський вперше озвучив втрати українських захисників

З початку повномасштабної війни Росії проти Незалежної України загинули 1300 українських захисників — сказав президент Володимир Зеленський.


 

«У нас загинули близько 1300 військових, а в Росії – понад 12 тисяч. Один до десяти. Я не радію, що в них 12 тисяч загинуло. Це не моє бачення світу», — сказав глава держави.

За даними Генштабу Збройних сил України за 16 днів повномасштабної війни проти Незалежної України Росія втратила понад 12 тисяч солдатів.

Офіційна Москва приховує ці втрати та не називає їх, прикриваючись даними у кілька сотень загиблих.

В управлінні ООН з прав людини повідомили, що станом на 9 березня в Україні загинули 549 мирних жителів, 957 було поранено.

Водночас міністр оборони України Олексій Резніков 10 березня заявив, що російські окупанти вбили більше цивільних, ніж загинуло українських військових з усіх структур сектору оборони.

Тільки за даними міської ради міста Маріуполь, з початку повномасштабної війни загинули 1582 мирні жителі міста.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *