Зеленський – іноземним ЗМІ: те, що в Україні сьогодні, буде в Європі завтра. Відео

Зеленський – іноземним ЗМІ: те, що в Україні сьогодні, буде в Європі завтра. Відео

Зеленський зауважив: те, що сьогодні відбувається в Україні, може статись в Європі уже завтра.


На думку українського президента, Європа і світ мають робити більше.

Зеленський підкреслив, що люди виходять на площі по всьому світу не просто так – вони знають і заявляють, що Європа та світ повинні робити більше, щоб зупинити війну.

 

Якби вжитих заходів було достатньо, то люди б на площах аплодували своїм лідерам і висловлювали вдячність, однак цього поки не відбувається. Те, що зараз в Україні – це зображення світогляду в цілому на свободу, на права людини. Те, що в Україні сьогодні, це буде в Європі завтра, – підсумував Зеленський.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *