Херсонщина – це Україна. Обласна рада відкинула вимогу окупантів проголосити ХНР

Херсонщина провела екстрене засідання обласної ради. 44 депутати, які прийшли на засідання одноголосно проголосували проти пропозиції рашистів створити ХНР.


Про це з міста Херсон депутат обласної ради Сергій Рибалко.

 

“Відбулось екстрене засідання сесії Херсонської обласної ради. 44 депутати прийняли звернення про те, що “Херсонщина – це Україна” і жодної псевдореспубліки на території області не буде”.

 

Напередодні рашисти у Херсонській області телефонують депутатам місцевої Обласної ради та пропонують співпрацювати. Вони задумали провести так званий “референдум” про створення “Херсонської народної республіки”.

Після того, як у Херсон тимчасово зайшли окупанти у місті та області регулярно відбуваються акції проти окупантів.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *