Зрада. Депутатка від Опоблоку закликала Мелітополь співпрацювати з окупантами

Зрада. Депутатка від Опоблоку закликала Мелітополь співпрацювати з окупантами

Мешканців міста Мелітополь вже закликають до співпраці з рашистами. Це робить депутатка міської ради від партії “Опозиційний Блок” Галина Данильченко.

Мелітополь зараз перебуває під контролем російських окупантів. Загарбники викрали міського голову Івана Федорова та почали репресії проти міських жителів й активістів, котрі регулярно виходить на мітинги проти рашистів.


У зверненні депутатка закликала мешканців міста «не дестабілізувати ситуацію» і не брати участь в «екстремістських діях» – протестах проти окупантів. Вона заявила про необхідність «підлаштувати всі механізми під нову дійсність», сказала, що зараз у місті створюють «комітет народних обранців», і закликала інших депутатів співпрацювати.

 

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну окупанти захопили деякі території Херсонської області. Місцеві жителі виходять на вулиці з протестами та тримають українські прапори. 11 березня мера Мелітополя Івана Федорова викрали росіяни. Як розповів радник глави МВС Антон Геращенко, причиною стало те, що мер відмовився співпрацювати з окупантами.

12 березня місцеві жителі вийшли на мітинг із вимогою відпустити Федорова. Під час мітингу було викрадено місцеву активістку Ольгу Гайсумову.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Івана Федорова катують, щоб він на відео заявив про підтримку окупантів.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *