Макрон говорить, що поки в Україні війна - вступ до ЄС неможливий.

Європейська зрада. Макрон сказав, що вступ України до ЄС під час війни неможливий

Президент Франції Еммануель Макрон напередодні саміту лідерів Європейського союзу заявив, що не вважає за можливе вступ України до ЄС, коли країна в стані війни.


Агентство Reuters розповідає, що Макрон, коментуючи журналістам прохання України про прискорений вступ до ЄС сказав:

«Країна у стані війни? Я так не думаю… Чи повинні ми зачинити двері та сказати „ніколи“? Це було б несправедливо».

Крім того, Макрон сказав, що умови, висунуті російським диктатором Володимиром Путіним для припинення вогню, є неприйнятними.

Макрон вважає, що припинення вогню в Україні найближчим часом є нереальним.

28 лютого Володимир Зеленський підписав заявку на вступ України до ЄС. Він казав, що після повномасштабного вторгнення РФ Україна звернеться до Євросоюзу щодо невідкладного вступу за новою спеціальною процедурою. Українську заявку обіцяли розглянути найближчим часом.

1 березня Європарламент підтримав резолюцію, яка закликає надати Україні статус кандидата в ЄС. Слідом за Україною заявку на вступ до ЄС подали Грузія та Молдова.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *