Гра в кальмара від ЗСУ. Головний архітектор Львова принизив рашистів креативним малюнком
Він створив ілюстрацію, яка зображає першу дитячу гру, в яку грали герої популярного серіалу Гра в кальмара.
За правилами гри у “зелене та червоне світло”, учасники мають пробігти від старту до фінішу неушкодженими. Як повідомляє 24 канал, не все так просто: вони можуть рухатися лише тоді, коли велика лялька відвертається і повідомляє про “зелене світло”.
Як тільки вона повертається, учасники гри мають завмерти, якщо буде якийсь рух під час “червоного світла”, – гравець вибуває. У кривавому серіалі “Гра в кальмара” – він помирає.
Антон Коломєйцев пронизливо зобразив поразку окупантів у стилі серіалу Гра в кальмара.
Гра в кальмара від ЗСУ, – написав Коломєйцев.
На полі бою російсько-української війни, українська армія хоробро знищує чимало окупантів, які наступають на наші землі. Ілюстрація, яку створив Антон Коломєйцев, якраз точно показує, як ЗСУ не дає здійснити загарбницьку мрію оркам.
Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».
Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.
Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!
Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.
Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!
Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506
Post a comment