Місто Ніжин, що на Чернігівщини зазнало ракетного удару.

Загарбники обстріляли Ніжин ракетами-ураганами. Мер міста пише, що є двоє загиблих

Російські війська обстріляли місто Ніжин Чернігівської області із систем залпового вогню Ураган.


Про це написав мер міста Ніжин Олександр Кодола:

“Сьогодні о 14.20 був руйнівний обстріл реактивною системою залпового вогню “Ураган”. Є інформація про 8 поранених та 2 загиблих. У результаті вибуху пошкоджено 40 метрів теплотраси, проводять ремонтні роботи”, – цитує мера міста Ніжин видання Укрінформ.

За словами градоначальника, чотири будинки досі залишаються без світла, ремонтні роботи будуть продовжені завтра. У 17-й школі, 25-му садочку та амбулаторії сімейної медицини №6 в результаті вибуху пошкоджено вікна, відповідні служби ліквідовують наслідки надзвичайної ситуації.

Місто Ніжин, що на Чернігівщини зазнало ракетного удару.

Місто Ніжин, що на Чернігівщини зазнало ракетного удару.

БМ-27 «Ураган»  — реактивна система залпового вогню калібру 220 мм, розроблена в СРСР. Комплекс має бойову і транспортну машини, які базуються на доопрацьованому шасі ЗІЛ-135ЛМ. Система несе 16 реактивних снарядів масою по 280 кг кожен, які здатна випустити відразу за 20 секунд.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *