Українці обрали журі Нацвідбору: результати голосування в Дії

У Дії завершилося голосування за членів журі Нацвідбору на Євробачення-2024, що тривало тиждень. Загалом в опитуванні взяли участь понад 720 тисяч користувачів.

 

До трійки лідерів увійшли:

– артист Андрій Данилко з результатом 43,79% голосів (315 тис. українців);

– співачка Джамала, яка набрала 23,62% голосів (170 тис. українців);

– лідер гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець отримав 12,42% голосів (90 тис. українців).

Фото: Суспільне

Тепер їм запропонують підписати угоду про членство в журі. Після цього фінальний склад журі оголосять публічно.

Четверте місце посіла солістка гурту «Go_A» Катерина Павленко. Вона набрала трохи менше, ніж Сергій Танчинець — 10,06% голосів (75 тис. українців). Катерина представляла Україну на Євробаченні-2020, де з гуртом «Go_A» здобула 10 місце. Користувачі соцмереж у коментарях «Суспільного» просять створити четверте суддівське крісло для Катерини Павленко. Тож, ймовірно, у фіналі Нацвідбору можуть бути зміни.

Фото: скриншоти коментарів Suspilne Eurovision в інстаграмі

Данилко відомий завдяки своєму образу Вєрки Сердючки, який він представив на Євробаченні-2007. Тоді артист посів друге місце.  Цього року він уже вшосте буде оцінювати національний відбір на пісенний конкурс.

Джамала є переможницею Євробачення-2016 та має такий самий досвід, як і Данилко – також уже п’ять років була суддею в Нацвідборі.

«Мій головний критерій – це виступ наживо, сама пісня та її сенс, а також номер і харизма артиста. Тому враження від учасників буду складати, коли побачу виконання наживо кожного», – поділилася Джамала своїми вимогами у коментарі для «Суспільного».

Танчинець, на відміну від попередників, вперше стане членом журі в Нацвідборі за умови підписання договору.

«Я буду оцінювати не номер, а саме пісню, адже до виступу на «Євробаченні» над номером ще можна буде попрацювати. Важливо, щоб пісня була цілісною та містила хуки. Вокальні дані конкурсанта – не менш важливі!», – ділиться лідер гурту «Без обмежень».

Нагадаємо, що фінал Нацвідбору відбудеться вже 3 лютого о 18:00.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *