«Переможе той, хто йде попід тінями»: Довгий Пес та Хлопець презентували кліп «Ставка на імені»

Один із лідерів постхіп-хоп об’єднання Ціна Ритму Довгий Пес та луцький виконавець Хлопець (екс Дядя Вова) презентували кліп на спільну роботу «Ставка на імені».


Трек, який зробили Довгий Пес та Хлопець – для тих і про тих, хто дорожить власним «Я» і не втрачає його на шляху до мети. Він – про вибір між досягненням цілі будь-якою ціною та чесністю перед собою і про те, як досягти першого, не втративши другого в азарті погоні. 

«Ми всі стартуємо з одних позицій. Це гонка до мети і, водночас, азартна гра, де найбільший виграш і найбільша втрата – твоя власна реалізація, твоє світовідчуття та твоє Я. Ми всі ставимо себе на кін в цьому забігові, проте більшість, навіть нібито досягаючи мети, втрачає себе. Для когось така втрата – трагедія, а хтось навіть не помічає втрати і просто перетворюється з одиниці в нуль. Саме про це трек – про те, що справді досягають свого ті, хто лишається собою», – говорить Довгий Пес. 

Меланхолійний і, водночас, енергійний біт для композиції написав один із саундпродюсерів об’єднання Ціна Ритму Jointjay. Спочатку біт не мав перетворитися на повноцінний трек і, тим паче, кліп.   

Довгий пес

«Jointjay написав біт спеціально, щоби зняти для нього маленьке відео у Львові. І зняв. Мені дуже сподобався біт і я запропонував написати до нього текст. Коли моя частина тексту була готова, стало очевидно, що до неї пасував би гарний фіт. На думку одразу спав Хлопець ака Дядя Вова. Він погодився без питань», – розповідає Довгий Пес історію створення треку.

Виконавці записали трек у Луцьку і вирішили, що «Ставка на імені» вийде одразу з кліпом. Символічно, що зйомки відеоверсії треку про власний шлях виконавців пройшли у Луцьку (рідному місті Хлопця), Жовкві, звідки родом оператор кліпу Collin Dread, та закінчилися у Львові, де творить Довгий Пес. 

Довідково. Ціна Ритму – український постхіп-хоп гурт та, віднедавна, незалежний лейбл, заснований в 2011 році симбіозом двох команд з Калушу та Львова. До Ціни ритму наразі входять виконавці Довгий Пес, Джонні Дивний та Аппекс і бітмейкери-саундпродюсери Вутабі та Jointjay. На рахунку гурту альбоми «Точка Неповернення» (2016) та «Вічний двигун» (2019). У Довгого Пса, Джонні Дивного та Аппекса на трьох 13 повноцінних релізів (ЕP, LP та мікстейп). З січня 2021 року Ціна Ритму діє також як незалежний лейбл. 

Ціна Ритму в соцмережах:

YouTube-канал;

 

Facebook. ;

 

Instagram. ;

 

Telegram. 

 

 

Хлопець – луцький музикант та виконавець з більш як десятирічним стажем, раніше відомий як Дядя Вова. У березні Дядя Вова змінив нікнейм та випустив новий кліп і сингл «Музика» за підтримки українського лейблу ENKO. Хлопець/ Дядя Вова відомий слухачеві перш за все такими роботами як «Музика», «Пірнай», колабораціями «Стержень» та «Хто скаже нам».

Хлопець в соцмережах:

YouTube-канал.

 

Facebook.

 

Instagram.

 


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *