Фіолет випустили пісню про найкращих друзів

Четвертий сингл із альбому «Aurora» музиканти присвячують тим, без кого це життя неможливе — нашим кращим друзям.

Український гурт порадував шанувальників новим треком під назвою «Найкращий друг». Фіолет впевнені: кращим другом може бути хто завгодно — людина з дитинства, випадковий знайомий, хтось із батьків або друга половинка. Найкращий друг — це той, хто почує тебе навіть коли ти мовчиш.

«Саме про людей, яким можна віддавати час, емоції, душу і навіть життя — ця пісня», — коментує фронтмен Сергій Мартинюк.

Четвертий сингл із альбому «Aurora», гроші на запис якого музиканти збирають через краудфандингову кампанію.

«Найкращий друг» — трек, який народився досить випадково, і почався з гітарного квадрата колишнього гітариста групи Макса Міщенко. Він увійде в альбом

Саундпродюсером треку вже традиційно став Артур Данієлян, засновник студії  звукозапису Bedroom 43, що працював з такими музикантами, як С.К.А.Й, Фоззі (ТНМК), Мотор’Ролла, Yurcash, Без Обмежень та багатьма іншими.

«Фіолет — це в першу чергу навіть не музичний гурт, це велика і дружна сім’я. Пісня “Найкращий друг” — це нагадування усім нам, що ми не самі», — коментує він.

Фіолет вже зняли кліп на цю пісню. Однією з локацій стала нічна парковка на даху київського торгового центру. Іншими деталями музиканти поки не діляться. А кліп вийде вже до кінця цього літа!

Також до презентації синглу музиканти випустили серію ексклюзивного мерчу — футболки, худі, світшоти — з тематичними принтами. їх можна придбати на сайті «Мирнопринт» — myrno.in.ua/fiolet/

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *