Фестиваль “Faine misto” оголосив нового учасника на Dark Stage

Це буде найгучніша драма твого життя, пишуть організатори фестивалю “Faine misto”. 


Український гурт Detach порве вщент Dark Stage фестивалю Файне Mісто. Зустрічайте хлопців та їх нові треки із альбому “D.R.A.M.A”. Це буде найгучніша драма твого життя, – пишуть організатори фестивалю “Faine misto”.

Світлина від Faine Misto festival / Фестиваль Файне Місто.

Вхідні квитки на всі дні фестивалю, абонементи в наметове містечко та паркінг без сервісного збору можна придбати на https://fainemisto.com.ua!

Як писало видання  Daily Metal, гурт DETACH представив третій повноформатний альбом, що став концептуальною роботою та отримав назву ‘D.R.A.M.A.’.

До альбому увійшло 15 пісень та 4 композиції з музикою і віршами, які служать розділеннями в сюжеті альбому. Демо-треки до релізу були зібрані протягом 2017, а запис ‘D.R.A.M.A.’ тривав весь наступний рік.

Про основну концепцію альбому гурт розказав ще два тижні тому після релізу кліпу “Supernova”: «‘D.R.A.M.A.’ – концептуальний альбом, в якому закладена історія ліричного персонажа. На самому початку альбому – це історія хлопчика, але з кожною піснею ми спостерігаємо його дорослішання, зміну життєвих пріоритетів тощо. Альбом зростає і розумнішає з кожним треком. Як жива істота».

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *