«Бессрочный отпуск». Гурт «Пасош» повернувся із творчої відпустки з новим альбомом

Російський гурт «Пасош», який час від часу гастролює Україною, випустив новий альбом під назвою «Бессрочный отпуск». І це той самий гаражний рок, як і раніше.


До платівки увійшло 10 пісень, це четверта студійна робота музикантів. Одночасно з виходом альбому гурт анонсував тур «Отдых и Развлечения», пише СЛУХ. 

У жовтні 2018-го музиканти заявили про припинення діяльності через надмірну комерціалізацію музики. На сторінці у соцмережі учасники гурту «Пасош» повідомили, що «стає все складніше розглядати виробництво мерчу як спосіб самовираження, а концертну діяльність — як спробу донести свою музику до людей, коли для них, як і для багатьох інших, це стало насамперед засобом заробітку».

Тоді ж вони заявили, що йдуть у безстрокову відпустку. Згодом їхній відпочинок став назвою для альбому. А нещодавно до його випуску опублікували відео, у якому звернулися до своїх слухачів/хейтерів.

«Немає ніякого сенсу бути великим і популярним гуртом, якщо ти ні за що не виступаєш і за тобою нічого не стоїть», — говорили музиканти минулої осені.

Слухайте альбом «Бессрочный отпуск» на стрімінгах: Apple MusicGoogle Music.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *