“Бумбокс” презентував новий кліп “Імперії впадуть”

19 листопада “Бумбокс” випустив кліп на пісню “Імперії впадуть”. Звучить по-рокерськи, однак цілком у стилі гурту.


“Кліп “Імперії впадуть” – це певною мірою завершення трилогії, до якої входять кліпи “ДШ” та “Ангела.” Між собою ці відео об’єднані метафоричністю та візуальним стилем: у “ДШ” головний герой стоїть перед вибором, який змінить все у його житті, в “Ангела” отримує удари, що лишають на тілі шрами, опіки та татуювання, а в “Імперії впадуть” сам стає тим, хто ці удари завдає.

 

“Імперії впадуть” – історія про те, як стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. І отримавши цей досвід, ми несемо його із собою. Іноді людина з’являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти. Що робити? Встати та продовжити? Завдати удару в спину чи просто здатися? Кинути зброю та віддатись одне одному? Варіантів безліч, як і безліч тактик у фехтувальному поєдинку”, – розповідає режисер кліпу Стас Гуренко.

 

Стас Гуренко. Фото: Главред

Важливу роль у зйомках відео відіграла акторка Наталія Гоцій. Про це відверто говорить лідер “Бумбоксу” Андрій Хливнюк:

 

“Імперії впадуть” – це фінал трилогії, знятої Стасом Гуренком, до якої входять чудовий, на мій погляд знаковий кліп “ДШ”, “Ангела”, “Імперії впадуть”. Важливо розуміти, що, говорячи про трилогію, я маю на увазі саме відео, бо як пісні, це роботи з різних альбомів і з різним змістом. Дякую йому.

Про роль Наталії Гоцій я неодноразово говорив. Без неї кліпу не було б. І він був би зовсім іншим без наших чемпіонів, фехтувальників Влади Харькової та Володимира Станкевича. Влада та Володимир грали у сценах фехтування та показали, як поводяться справжні чемпіони – без капризів, без тупання ніжкою, вони кілька годин чекали свого виходу та виклалися на повну. Шкода, що ми мали мало часу на спілкування. Знаєте, найкращий показник того, що робота зроблена добре, ніхто не відчував дискомфорту і, можливо, цей кліп скоро подивляться мільйони – посмішки на обличчях людей. Закінчується зйомка та всі посміхаються. Повірте, воно того варте ”.

Враженнями від зйомок поділилася Наталія Гоцій:

“За свою кар’єру моделі я брала участь, мабуть, у тисячі зйомок, але в кліпі знімалася вперше. Та ще й у кліпі улюбленого гурту! Звісно, я нервувала. Головним для мене було виправдати довіру Андрія та Стаса, зіграти переконливо та подолати свій внутрішній стрес. Тому що кліп залишиться назавжди. Це маленьке кіно, і тепер я знаю, як його знімають. Цікаво, що хоча буквально все було для мене новим – від спец гриму, який наноситься набагато довше звичайного, до дублів, що повторюються – це не збивало. Навпаки, що більше ”ран” з’являлося на моєму тілі, то краще я розуміла, що мені треба робити. Шпага та костюм перетворюють – я відчувала себе бійцем, вони посилювали агресію, посилювали внутрішній конфлікт, тому сцени на манежі грати було легко. А ось сцена в душі… Я думала, що це жарт. Немає жодної проблеми у тому, щоб цілуватися на знімальному майданчику. Ми актори й виконуємо свою роботу, але як зрозуміти, що це не вульгарно? Ну і попри турботу команди – було прохолодно. Але ми впоралися швидко. З першого дублю. Або з другого. Чи третього?.. ”

 

Наталія Гоцій

Також гурт “Бумбокс” анонсував музичне турне Північною Америкою. У березні 2022 року музиканти поїдуть у сім міст: Сан-Франциско, Сіетл, Лос-Анджелес, Майямі, Нью-Йорк, Чикаго, Торонто.

 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *