Репер Рома Майк випустив дебютний альбом. Це — інтимна і чуттєва сповідь на межі хіп-хопу, джаз-репу та R&B

Рома Майк — ветеран української хіп-хоп-сцени, володар глибокого тембру голосу і технічної манери виконання між читкою та співом. Він є одним з учасників хіп-хоп-дуету «Ешелон» — авторів одного з найкращих українських альбомів 2020 року за версією видання СЛУХ та музичних експертів видання «Суспільне». У 2021 році його було номіновано на премію видання Muzvar у категорії New Connect (нове ім’я у альтернативній музиці).

 


Дебютний однойменний альбом — це відхід від класичного хіп-хопу у бік вальяжного і мелодійного R&B і джаз-репу. Рома Майк досліджує кохання і свій шлях до нього, від самотності і гніву до його пошуків, довіри, прийняття і пошуку компромісу, золотої середини між собою, своїми страхами і любов’ю до іншої людини.

Альбом складався у єдине цілих 4 роки. Робота над записом, зведенням і мастерингом велася з 2020 по 2021 рік з бітмейкерами, саундпродюсерами та музикантами з різних країн світу. 

 

«У світі, де всі створюють собі образи, важко розповідати свою історію. Кожен намагається вразити своїм незвичним унікальним життям. А я — Рома Майк, мені 31, я з провінції, і це мій дебютний альбом. На ньому є мої сумніви, моя кров і моє кохання».

 

«Людина — це ідеальне творіння. В ній поєднане світле і темне, червоне і чорне. Бути людиною означає бути різним — гнівним, закоханим, слабким і сильним», — говорить Рома Майк. 

Посилання на стрімінгові платформи:

https://fanlink.to/roma-mic-album


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *