Виставка українського мистецтва потрапила до шорт-листу міжнародної премії Global Fine Art Award

Виставка українського сучасного мистецтва Перманентна Революція, яка експонувалась у Музеї Людвіга в Будапешті (06.04 – 24.06.2018) потрапила до шорт-листу престижної міжнародної премії Global Fine Art Award.

Проект увійшов до списку світових виставок номінованих у категорії Кращий пост-воєнний арт-проект/сучасне мистецтво (BestPostWar/Contemporary (WWII-Present). Це перший випадок, коли українська виставка стала номінантом премії, пише Новое Время. 

Кураторами проекту Перманентна революція є Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша, Джулія Фабеньї та Вікторія Попович. У ньому взяли участь митці APL315, Пьотр Армяновський, Сергій Братков, Анатолій Бєлов, Артем Волокітін, Станіслав Волязловьский, Вова Воротньов, Жанна Кадирова, Гліб Катчук та Ольга Кашимбєкова, Алевтина Кахідзе, Борис Кашапов, Аліна Клейтман, Тарас Ковач, Дар’я Кольцова, Марія Куликовська, Юрій Лейдерман та Ігор Чацкін, Микола Маценко, Борис Михайлов, Роман Михайлов, Роман Мінін, Євген Нікіфоров, Нацпром (Олег Тістол та Микола Маценко), Сергій Петлюк, Ігор Петров, Олексій Радинський, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Степан Рябченко, Арсен Савадов, Олексій Сай, Василь Цаголов, Олександр Чекменьов, Давид Чичкан, Мітя Чуріков, Микита Шаленний, OpenGroup, SzuperGallery (Сузанна Клаузен та Павло Керестей).

Програма Global Fine Art Award створена для відзначення досягнень у сфері дизайну, історичного контексту, освітніх цінностей та соціальних проблем. Її місія полягає у розвитку інтересу до мистецтва та підвищення його освітньої ролі у суспільстві. Для вибору номінантів програма протягом року проводить дослідження кураторських проектів та інсталяцій у всьому світі та обирає групові або персональні тематичні виставки.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.