Понад 30 художників та арт-флешмоб. Як пройшли перші Lviv Art Days

26-28 жовтня у Львівському аеропорті вперше пройшла масштабна мистецька подія – дні сучасного українського мистецтва Lviv Art Days. Вона була реалізована за підтримки Lviv Fashion Week та проходила на тій самій локації, тому відвідувачі модних показів мали змогу ознайомитися з цікавими зразками робіт митців з усієї України.


Проект Lviv Art Days був створений за аналогом світових тижнів мистецтва. Мета його ініціаторів – популяризувати сучасне українське мистецтво та допомогти комунікації між художниками і поціновувачами мистецтва, пише Новое Время. 

Фото: @posokhovadasha / Instagram

 

Протягом чотирьох днів гості Lviv Fashion Week, а також пасажири, літаки яких прибували до аеропорту імені Данила Галицького, могли побачити об’єднану експозицію робіт понад 30 українських художників, які працюють у різних напрямках та жанрах: живопис, графіка, скульптура, кераміка, скло, текстиль, витинанка, предметний дизайн, стріт-арт, інсталяція, відеоарт.

Крім того, в рамках перших Lviv Art Days організатори запропонували цікавий флешмоб: виконана з металу інтерпретація скульптури Давид Мікеланджело Буонарроті (яка також була логотипом події) з’являлася на різних локаціях Львова. Поціновувачам мистецтва пропонувалося сфотографуватись з Давидом і викласти фото в соцмережах з хештегом #davidinlviv. На найбільш везучого цінителя за результатами флешмобу чекав квиток на літак до Італії.

Фото: @ks_verbelchuk / Instagram

 

Учасниками Lviv Art Days стали Алла Гончарук, Сергій, Ніна та Катерина Резніченко, Олесь Фіголь та Ольга Гук-Фіголь, Олена Жеребецька, Олена Онуфрів, Андрій Бердаль, Данило Славінський, Ірина Третьяк, Олександра Квик, Анна Атоян, Сергій Бузату, Володимир Пінігін, Юрій Занічковський, Олексій Золотарьов, Ірина Дзиндра, Петро Старух, Володимир Цісарик, Валерій Кузнєцов, Андрій Возницький, Олександр Гончарук, Олеся Возницька, Олександр і Леся Рось, Ірина Марко, Дарія Альошкіна, Оксана Борисова, Василь Флуд, Назар Кульчицький, Уляна Нищук, Ольга Падовська та інші.

Фото з Lviv Art Days 2018 дивіться в галереї на НВ STYLE:

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *