SALUT ARMEN: виставка Армена Парасданова

Cалют, and God bless Kiev shit!» – написано в анонсі у цих хлопців з BURSA Gallery. Що там за «київське лайно» неясно, але такі гасла – вірний сигнал для Yabl, що треба йти!


Де: BURSA Gallery (вул. Костянтинівська, 11в)

Коли: відкриття 1 листопада о 19:00, до 22 листопада, 12:00 – 20:00

Армен Парсаданов

Насправді ніякого лайна, але і без нього є на що подивитися! SALUT ARMEN –виставка молодого українського художника Армена Парсаданова. Його роботи ви цілком могли бачити на сайті американського Vogue, наприклад, або у The Calvert Journal чи Dazed.

У вересні минулого року в Києві пройшла його виставка Nutshell. Невже не чули? Але, мабуть, чули про його крутий, спільний з Машею Ревою, проект, який був врешті надрукований у книзі Симона Порта Жакмюса «Marseille je t’aime». Крім того хлопець став ідеологом відомого серед молоді столичного  Master Club, де відбулося чимало джаз- та рок-концертів, купа кінопоказів та запальних вечірок. Армен був молодим, талановитим, енергійним, амбітним, але… був. У лютому 2018 він пішов з життя.

Експозиція – данина пам’яті, приємний спогад. Вона зібрана його друзями з фото- й відеоматеріалів, плівок, записів, в яких збереглося його бачення світу та відчуття.

На відкритті представлять робочий макет книги з фотографіями Армена Парсаданова. Ознайомитися з роботами фотографа можна тут.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *