Штучний інтелект написав картину, яку продали за $432 000

Картина, створена штучним інтелектом, була продана за $432 000 доларів США на аукціоні Christie’s Prints and Multiples в Нью-Йорку.


Портрет Едмонда Беламі – це перша подібна робота, яку продали на великому аукціоні, повідомляє Новое Время з посиланням на Engadget.

Розміри картини, виконаної у вигляді принта на полотні, складають 70 на 70 сантиметрів. Як відзначають представники аукціону Christie’s, це перший твір, зроблене штучним інтелектом для продажу на великому аукціоні. Очікувалося, що робота принесе від $7 000 до $10 000 доларів США.

Полотно під назвою Портрет Едмонда Беламі було створено за допомогою алгоритму, відомого як Generative Adversarial Networks (GAN), який був розроблений паризьким колективом мистецтв Obvious. Алгоритм орієнтувався на портрети, написані між XIV і XX століттями.

Після цього нейронна мережа на основі отриманої інформації практикувалася в імітації особливостей, які спостерігаються в портретах, написаних людьми, при створенні свого власного твору. Практика тривала до тих пір, поки інша нейромережа не змогла знайти відмінності в написанні між створеними людиною картинами і інший нейромережею.

Портрет Едмонда Беламі був одним з 11 в серії портретів неіснуючих людей, створених штучним інтелектом.

Раніше НВ повідомляло, що в США інвестували рекордну кількість грошей в академічний інститут по вивченню штучного інтелекту. У новому коледжі курси по штучному інтелекту, машинному навчанню, аналітиці даних і інших дисциплінах.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *