Поезія штучного інтелекту. Додаток від Google пише вірші, скануючи селфі (відео)

У Google’s Arts & Culture Lab створили чергову цікаву розробку — сервіс, що базується на штучному інтелекті. Він отримав назву Poem Portrait. Розробка може писати вірші на основі портрету на фото.


Видання The Verge передає, що цей проект схожий на вдосконалений Instagram-фільтр, передає 24 канал. 

Як працює розробка. Користувачеві потрібно зробити фото свого обличчя та завантажити у систему. Далі нейромережа накладає на зображення текст, присвячений фотографії.

Протестувати сервіс можна за посиланням.

Як приклад, розробники показали фотографію актора Кіану Рівза.

Додаток від Google створює поезію на основі селфі

 

Цей додаток створили розробник Росс Гудвін спільно з дизайнером Есом Девліном. Росс створив генератор поезії на основі віршів 19 століття, а Ес розробив фільтр для фото.

Як працює додаток  Poem Portrait – можна подивитися у цьому відео: 

 

Google Art Project або Арт-проект Гугла — це онлайн-платформа, використовуючи яку громадськість може отримати доступ до зображень високої чіткості художніх робіт, які зберігаються у музеях — партнерах ініціативи. Проект був запущений компанією Google 01 лютого 2011 року, у партнерстві з 17 міжнародно відомими музеями, включно з Галереєю Тейт, Лондон; Музеєм мистецтва Метрополітен, Нью-Йорк та Галереєю Уффіці, Флоренція.

Платформа дозволяє користувачам здійснювати віртуальні тури галереями музеїв, знайомитись з фізичною та контекстуальною інформацією про художні роботи та створювати свої власні віртуальні колекції. Функція «walk-through» проекту використовує технологію Google Street View.

Зображення багатьох робіт існують у надзвичайно високій якості, а кожен музей-партнер обрав одну роботу, зображення якої мало якість один гігапіксель (більше 1 млрд пікселів).

3 квітня 2012 року Google оголосив про значне розширення Арт-проекту та підписав угоди про партнерство з 151 музеєм 40 країн. На той час платформа налічувала більше 32 тис. робіт з 46 музеїв та продовжвалась робота з формування колекції зображень інших партнерських музеїв. Серед нових партнерів були Художня галерея Онтаріо, Білий дім, Галерея австралійського скельного мистецтва Гріффітського університету (Австралія), Музей ісламського мистецтва (Доха) та Гонконзький музей мистецтв.

Тоді ж Google запустив другу, поліпшену версію сайту з функціями Google+, покращеним пошуком та функціями для навчання.

Станом на березень 2015 року на сайті 81,8 тис. робіт з 486 колекцій.

З огляду на наміри створити з платформи глобальний ресурс, він доступний багатьма мовами.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *