Guns N ‘Roses подали до суду на пивоварню. Броварі найменували ель майже так, як звучить назва гурту

Легендарні музиканти з групи Guns N ‘Roses подали до суду на пивоварню Oskar Blues зі штату Колорадо. Хард-рокери вважають, що броварі неправомірно використали назву їх групи, продаючи пиво Guns ‘N’ Rose. 


Як повідомляє в п’ятницю агентство Reuters, місцеві пивовари виробляли і продавали ель під назвою Guns ‘N’ Ros (з наголосом на останній склад), інформує УНН.

У позові групи, який був поданий до федерального суду Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія), кажуть, що господарі пивоварні “навмисно відмовилися від власного авторитету, престижу і популярності, продаючи Guns ‘N’ Ros ще з 2018 року”.

На думку артистів, власники Oskar Blues “вводили в оману покупців, які помилково вважали, що сорт елю будь-яким чином пов’язаний з групою”. Рок-музиканти вимагають відшкодування збитку і компенсації судових витрат, а також негайного припинення поширення продукції. Точна сума збитку і витрат в матеріалах суду не наводиться.

Згідно з опублікованими даними, Guns N ‘Roses вирішили подати в суд на пивоварню вже після того, як її господарі офіційно відмовилися від прав на товарний знак Guns’ N ‘Ros і від його майбутнього використання. Вони при цьому заявили, що продукція з цією назвою буде продаватися до березня 2020 року. Крім самого пива, Oskar Blues поширювала футболки, наліпки, значки і бандани з логотипом свого сорту елю.

Довідка: 

Guns N’ Roses (Ґанз-н-ро́узес, укр. Стволи й троянди) — американський хард-рок-гурт. Заснований 1985 року у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, співаком Екслом Роузом, гітаристами Трейсі Ганзом і Іззі Стредліном. Дебютував у 1986 з міні-альбомом Guns N’ Roses, здобув всесвітню популярність з виходом Appetite for Destruction у 1987 році, який очолив хіт-парад Billboard 200. Успіх продовжив і наступний альбом G N’ R Lies (1988), який здобув друге місце у хіт-параді Billboard 200. За час існування склад колективу неодноразово змінювався.

Guns N’ Roses видали 5 студійних альбомів, 2 EP, 1 концертний альбом і 3 музичних DVD. Загальний тираж проданих дисків гурту становить 90 мільйонів копій в усьому світі (39 мільйонів у США.) Більш 10-ти років гурт пропрацював над платівкою Chinese Democracy, яка вийшла в світ 23 листопада 2008 року. Альбом заборонили в Китаї, за повідомленнями через натяк (у назві основного треку) на критику уряду Китайської Народної Республіки, і посилання на Гонг Falun. В китайському комуністичний уряді заявили (через контрольовану державою газету), що назва альбому «направляє вістря спису на Китай».

Guns N’ Roses відродили панування рок-музики, в той час, коли були популярними такі жанри як глем-метал та танцювальна музика. Їхня творчість у період кінця 80-х і на початку 90-х характеризується як «гедоністичне бунтарство», що нагадує ранні The Rolling Stones. Guns N’ Roses здобули собі репутацію «найбільш небезпечного гурту у світі». Класичний склад гурту, разом з пізніми учасниками Рідом і барабанщиком Меттом Сорумом, включили до Зали Слави Рок-н-Ролу у 2012 році.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *