Жгі танцпол, а не суху траву. UAnimals вигадали круту соціальну рекламу, якої не існує 

Ініціатор зоозахисної ініціативи UAnimals Олександра Тодорочука разом ілюстратором Олександром Греховим вигадали соціальну рекламу. Вона називається “Жгі танцпол, а не суху траву” та закликає людей думати про життя тварин та природу. 


Годі випалювати суху траву: від цього гинуть тварини, люди та екологія, — написав Олександр Тодорчук.

На ілюстрації зображений MONATIK. Він тримає у руках їжачка.

Раніше Грехов і Тодорочук публікували зображення Олега Винника та вовчиці, щоби нагадати, що в українській природі зменшується кількість диких вовків.

Зоозахисна ініціатива UAnimals пропагує гуманне ставлення до тварин і виступає за заборону експлуатації звірів у сфері розваг, створена 2016 року громадським активістом Олександром Тодорчуком. Діяльність UAnimals розпочалася з масштабної боротьби проти експлуатації тварин у цирках. У боротьбі за права тварин активісти UAnimals вбачають можливість врятувати не лише тварин, але й людей. Згідно з тріадою Макдональда, зі знущань над тваринами починається жорстокість до людей.

 

15 жовтня 2017 року за ініціативи UAnimals вперше відбувся Всеукраїнський марш за права тварин. Подія одночасно пройшла у 17 містах України, в тому числі у Києві, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі та Маріуполі. За свідченням ЗМІ, лише на марш у Києві завітало понад 5000 людей.

Таким чином акція стала наймасштабнішою зоозахисною подією у Східній Європі.

Олександр Грехов – художник, ілсюстратор, автор проекту «Квантовий стрибок Шевченка». Це виставка портретів поета та художника Тараса Шевченка в образах відомих культурних та наукових діячів, а також анімаційних персонажів. Її організував Національний музей Шевченка. Цільовою аудиторією виставки були підлітки 14-15 років, у такий спосіб музей хотів підняти інтерес молоді до Шевченка.

  • 11 лютого у київському метро з’явилась незвична виставка “Квантовий стрибок Шевченка”. Її організували Київський метрополітен, Національний музей Тараса Шевченка та ілюстратор Олександр Грехов.
  • Серед героїв, на яких перетворився Кобзар: Джек Горобець, Йода, Фріда Кало, Вільям Воллес, Термінатор, Людина-павук, Микола Гоголь, Бетмен, Бендер, Дарт Вейдер, Че Гевара, Джон Леннон, Микола Гоголь, Христофор Колумб, Олександр Пушкін, Фантомас, Елвіс Преслі, Локі, Статуя Свободи, Девід Бові, Жак Ів Кусто та інші.
  • 16 лютого молодий чоловік з ножем пошкодив роботи ілюстратора Олександра Грехова. Він переконаний, що осучаснені портрети Кобзаря ображають національну гідність українців.
  • Виставку вирішили достроково закрити через побоювання, що агресивна людина з ножем може нашкодити й пасажирам столичного метрополітену.
  • У соцмережах стали на захист художника. Зокрема, ілюстраторка видання The Devochki Леся Мазанік підтримала Олександра Грехова та створила портрети, у яких Леся Українка перетворилася на Диво-Жінку, Фріду Кало, Мерилін Монро, Одрі Хепберн, Нефертіті, Анну Вінтур, королеву Єлизавету II й навіть самого Тараса Шевченка.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *