Головне – встигнути. Великий розпродаж футболок від журналу Артефакт

Артефакт – це медіа про історію, культуру та креатив. Наприкінці 2017 року ми мали тільки онлайн-видання artefact.org.ua та мемний журнал The Daily History. Сьогодні в нашій команді крім них ще й інстаграм-зін artefact.journal, івент-агенція, літературний лейбл та магазин artefact.merch.


 

В один момент ми подумали: коли пишемо, як з історії та культури робити новий продукт, то потрібно відповідати цьому реноме й самим робити продукт. Бісять бізнес-тренери та коучі, які читають курси, тренінги, лекції, а самі не побудували жодного бізнесу.

 

Тому ми й відкрили магазин, в якому продаємо футболки, на яких зображено різні сюжети, образи, метафори з історії України, літератури та культури.

 

З осені 2019 року ми випускаємо футболки та продаємо за доволі лояльними цінами – від 320 до 400 гривень. Однак, ціни на тканини та фарби за цей час зросли, тому незабаром ми піднімемо вартість футболок. Їх нова ціна буде в районі 470 – 500 гривень.

 

Але до кінця літа будемо розпродувати останні партії футболок за старими цінами. Тому, не гайте часу – замовляйте!

Замовити футболки дуже просто. Напишіть нам у інстаграм – на сторінку artefact.merch. Маємо всі розміри, все розкажемо, протягом 1-2 днів від моменту замовлення надішлемо вам футболку.

 

Всі кошти, виручені від продажу футболок, йдуть на розвиток Артефакту – організацію подій, написання публікацій, рекламу статей, утримання сайту. Левову частину заробітків ми вклали в дуже ризикований стартап “Artefact Label” – перший літературний лейбл. Суть роботи лейблу така: ми беремо талановитих поетів та поеток, знімаємо кліпи на їх вірші, займаємося промоцію авторів, організовуємо їм події, шукаємо міжнародні конкурси, фестивалі, подаємося туди.

Тому дуже просимо про вашу підтримку. Ви можете обрати будь-яку футболку. Показуємо ті найкрутіші, які в нас є. Але тут – не всі. Більше – у нашому інстаграмі.

 

 

І от, львівська поетка Софія Ленартович вже має кліп на свою поезію, презентований на міжнародному фестивалі в Греції.

 

Ще одним літературно-музичним проєктом, яким займається “Artefact Label” є гурт “NAZVA”. Двоє людей, Павло Гоц та Ярослав Яровенко, використовуючи контрабас, альт, клавіші, флор-том, скрипку, блок-флейту та два голоси, створюють унікальне звучання, аналогів якому немає в Україні. Основою музичних творів проєкту є синтез поезії, цитат на твори класичних композиторів, музику, пісні та ритми різних народів світу. Але при цьому, вся музика залишається авторською.

 

Ми допомагаємо гурту “NAZVA” зі студійними записами, які коштують грошей, зйомками кліпу та лайву, а також – організовуємо концерти.

 

І на все це – потрібні кошти.

 

Єдиним, більш-менш стабільним джерелом, яке дає нам ці кошти, є продаж футболок від журналу “Артефакт”. Тому ми будемо дуже вдячні, коли замовлятимете наші футболки. Це не тільки дасть нам можливість далі працювати. Ми ще й зможемо далі фінансувати творчість молодих поетів, музикантів, українських артистів, які мають дуже якісну й круту творчість, але поки не відомі широкому загалу.

 

Тому ми готові багато працювати, розвивати українську культуру. Але без вашого вкладу це буде просто неможливо зробити.

 

Тож давайте разом вкладатися в нашу поезію та музику, бо вона дійсно крута й потужна, бо її варто показати всьому світу!

 

Замовити футболки – просто: напишіть нам у дірект, маємо всі розміри, відправляємо за 1-2 дні після затвердження замовлення.

 

Якщо ви не бажаєте купувати футболку, але хочете підтримати Артефакт, то це можна зробити переказавши кошти нам на карту:

 

Приват: ⠀

4149 4991 1010 5317 ⠀

Моно: ⠀

5375 4141 0329 6272

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *