Твори добро, бро. 3 соціальні активності, які будуть на Comic Con Ukraine 2019

Організатори найбільшого в Україні фестивалю масової культури Comic Con Ukraine кажуть, що бути супергероєм легко. Достатньо доєднатися до соціальних ініціатив, які будуть на подіях фесту та творити добро. 


21–22 вересня у Києві на території Арт–заводу Платформа вдруге відбудеться міжнародний конвент сучасної поп–культури Comic Con Ukraine 2019.

У минулому році фестиваль відвідало понад 20 000 фанатів серед яких поціновувачі коміксів, анімації, кінематографу, відеоігор та літератури. Цьогоріч фестиваль очікує ще більше гостей, зіркових селебріті та учасників з усього світу.

Хедлайнерами фестивалю стануть: Джон Ромеро, Крістофер Ллойда та Дені Трехо. Окрім цього, на фестивалі плануються соціальні заходи, які допоможуть відвідувачам фестивалю відчути себе справжніми супергероями.  Організатори пропонують долучитися до таких соціальних активностей. 

Допомога безпритульним тваринам

Найбільшу увагу буде приділено притулкам для тварин та благодійним фондам. Усі вони розмістять свої стенди у петзоні, де будуть не лише розповідати про діяльність, а й приймати внески, продавати цікавий мерч та заохочувати забрати додому нового улюбленця.

Важливо зауважити, що на фестивалі буде проходити конкурс дог-косплею Dog Cosplay Contest, переможці якого отримають цінні призи (реєстрація відкрита до 18 вересня).

https://www.facebook.com/events/465498937636417/

Допомога дітям

Обидва дні фестивалю кожен відвідувач зможе підтримати фонд “Таблеточки”, придбавши на стенді фірмову продукцію та колекційні вироби. Також створено колабораційний мерч, усі кошти з продажу якого будуть передані підопічним фонду “Таблеточки”.

Еко-тема також хвилює причетних до Comic Con

Саме тому за підтримки організації No Waste Ukraine кожен відвідувач фестивалю зможе правильно відсортувати сміття на станціях сортування, отримати консультацію про сортування вдома, прослухати лекцію та придбати еко-товари багаторазового використання.

За усіма соціальними активностями, можливостями та новинами слідкуй за хештегом #бутисупергероємлегко. Це й дійсно легко, коли все відбувається у такій неймовірній атмосфері підтримки та розуміння. Змінюй свій світ разом з Comic Con Ukraine 2019!

 

Квитки: https://kiev.karabas.com/ua/ccu2019

Сайт та новини: https://comiccon.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/comicconukraine/

Інстаграм: https://www.instagram.com/comicconukraine/

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *