The Sunset Survival презентують повноформатний альбом Pitch Black. Всім любителям мелодік-хардкору – бути!

21 вересня о 18.00 в мистецькому центрі A . s p a c e гурт The Sunset Survival презентує свій альбом Pitch Black. Мелодік-хардкор та пост-рок – дуже прекрасна музика, тому агітуємо всіх, хто має добрий смак – ідіть на цей концерт. Буде емоціно, гаряче і дуже круто. 


 

Pitch Black – повноформатний альбом львів’ян The Sunset Survival. Гурт існує з 2012 року, дебютний ЕР “Sketches” побачив світ у квітні 2014-го року. Також на рахунку гурту спліт з закарпатцями Waytaker у 2015 та відео на сингл Memories Of Spring у 2017.

Нещодавно хлопці виклали в мережу трек Silence.

Pitch Black – це кульмінація роботи хлопців за останні 4 роки, пошук відповідної атмосфери та меланхолії, яку вони намагаються донести через мікс таких жанрів як мелодік-хардкор, пост-хардкор та пост-рок. Лірика пісень про банальні людські емоції, імпульсивні рішення, похибки, самоствердження та інші одним словом почуття, які переживає кожен з нас в той чи інший період.

Музиканти так пишуть про свій концерт:

Святкуємо реліз нашого повноформатника “PITCH BLACK”. Звісно куди ж без Orpha, з якими постійно розділяємо сцену з часів Вінницького концерту весною 2015-го та Yah, які покорили нас вживу 2 роки тому у “покинутому скейтпарку”. Цього разу нас тепло приймає A . s p a c e, звук та свіло FatSound, закуски/алкоголь. Вхід: 150грн. Чекаємо в гості. 

The Sunset Survival:
https://thesunsetsurvival.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/thesunsetsurvival/
https://www.instagram.com/thesunsetsurvival/
https://www.youtube.com/user/thesunsetsurvival

Orpha:
https://orpha.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/orphakyiv/

Yah:
https://weareyah.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/yahisyou/
https://www.instagram.com/yahisyou/

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *