Лекція Вахтанга Кіпіані “Журналістика як щоденний вибір”. Коли та де вона відбудеться?

Вибір – це не тільки про професію, а про державу, людей, цінності. Хто ті люди, які створювали незалежну журналістику України, щодня обираючи шлях і напрямок дій. Чи варто іти в професію, в умовах, коли наше слово нічого не варто? Про це говоритиме Вахтанґ Кіпіані.


Його лекція відбудеться 17 грудня о 19.00 в науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Франка. Адреса – вулиці Драгоманова, 5.

Вахтанг Кіпіані – журналіст, історик, головний редактор інтернет-видання “Історична правда” та однойменного тележурналу на каналі ZIK, а також засновник Музею-архіву преси. Кіпіані є першим лауреатом Премія імені Георгія Ґонґадзе.

На изображении может находиться: 1 человек, борода, текст и часть тела крупным планом

Премія імені Георгія Ґонґазде заснована 2019-го року PEN Ukraine у партнерстві з Асоціація випускників Києво-Могилянської бізнес школи та виданням Українська правда Мета премії – підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи доносити інформацію, сприяють впровадженню ліберальних реформ в Україні, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища, спроможні створювати сталість у тому, що роблять, лишаються вірні професійним принципам і цінностям.

Премія вручається щороку 21 травня, у день народження Ґонґадзе.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *