Його будують 35 років. У Каневі планують відкрити Шевченківський культурний центр

2021 року в місті Канів, Черкаської області, хочуть добудувати культурний центр імені Тараса Шевченка. Там будуть виставкові зали, концертний простір та приміщення для гуртків.


Ось що про це говорить голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко:

«Це буде не просто Будинок культури. Це буде дійсно Шевченківський культурний центр. Ми хочемо, щоб там були виставкові зали. Ми вже маємо ексклюзивну експозицію, яку плануємо презентувати з відкриттям Центру. Концертну залу використовуватимуть для місцевих та всеукраїнських подій. На четвертому поверсі діятимуть місцеві гуртки. Діти займатимуться там абсолютно в інших умовах. Простоювати приміщення не буде. Я впевнений, що Канів підтвердиться як культурна столиця Черкаської області», – зазначив Скічко.

Шевченківський центр добудовують в рамках державної програми “Велике будівництво”. Крім того, серед пріоритетів у рамках “Великого будівництва” на 2021 рік також Будинок культури в Умані.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *