Альтернативна музика, перформанс та експерименти. У Львові відкрили концертний простір TEATR

Після закриття клубу-кафе Лялька, культового центру культури Львова, згодом кількарічної роботи тут караоке-клубу та остаточного занепаду приміщення, підвал Театру Ляльок знову стане концертним майданчиком.


Цокольний поверх перетворюється у TEATR, щоб стати чи не єдиним місцем для проведення музичних подій  до двохсот відвідувачів у центрі Львова. Запуск проекту має, в тому числі, виправити цю ситуацію, повідомляється на сайті культурної агенції “Лінія Втечі”.

TEATR. Lviv стає можливим завдяки тісній співпраці Театру Ляльок з «Лінією Втечі» — івент-агентством з десятирічним досвідом організації культурних подій. Мета спільної роботи — створити простір для розвитку музичного, культурно-мистецького життя міста, його гостей та жителів.

Так, у TEATR планують заповнити нішу для виступів та репетицій рок-гуртів, етно-колективів, реперів, симфонічних музикантів, електронних проектів, також надати можливість проводити музичні тренінги та навчання, а також створити додаткові можливості для мистецтва перформансу.

«Ми та музиканти довго не могли співіснувати з містом, у якому немає місця для невеликих концертів, експериментів аудіовізуального та перформативного мистецтва, профільних лекцій та активностей. Тому наша робота над TEATR’ом має знову створити у Львові нішу для творення нової музики, проведення подій для гуртів та музикантів з інших міст та з-за кордону. Ми не претендуємо на повернення “старої ляльки” і не будемо гнатися за її славою. Але є великий запит у Львова та у нас як в організаторів  ми хочемо працювати із дискурсом, який може тут виникнути,» — говорить Ляна Мицько.

Проект став можливим завдяки співпраці культурної агенції «Лінія Втечі» з Львівським Академічним Обласним Театром Ляльок, зокрема художньою керівницею Уляною Мороз. Директоркою простору, де знаходиться TEATR, є Марічка Чічкова, технічний керівник — Річард Лойс. Кураторкою музичного напрямку стала Ляна Мицько (культурна агенція «Лінія Втечі»).

Фото: логотип / liniyavtechi.com

Логотип для TEATR створив Олег Сусленко, художник та викладач кафедри графічного дизайну Львівської Академії Мистецтв. Допомагатиме з дизайном афіш тепер львів’янин — Антон Шиферсон, відомий спільною роботою з Тіллем Ліндеманном, лідером Rammstein. Також він є дизайнером dnipropop-гурту Kurs Valut.


28 грудня у TEATR. Club. пройде Спільний івент хардкор-киян Backchat та львівського пост-панку Bedroom Talks.

На изображении может находиться: текст

Backchat, за словами самих музикантів, це поєднання хардкор-панку, класичного року, bay area сцени 80-х та того, що побачити зможете індивідуально ви. Випустивши поки єдину студійну роботу у 2011 році, цей трьохпісенний міні-альбом одразу потрапив до переліку кращого, що було на вітчизняній сцені взагалі. У Львові гурт обіцяє наживо зіграти треки із нового альбому та знову зникнути із радарів, це дійсно унікальна можливість почути та побачити їх.

· backchat.bandcamp.com
· youtube.com/watch?v=YxsUkVr7140

Bedroom Talks – львівський проект з рівненським корінням, перший публічний виступ якого відбувся влітку 2018-го. Виконавець виріс з любові до post punk/ebm/pop, раніше був учасником гурту Cold Comfort.
Bedroom Talks вже видавався на платівках, виступав на Флюгери Львова / Flugery Lvova та низці інших фестивалів.

· soundcloud.com/jin-kei
· youtube.com/watch?v=Rwc4lq7o8GQ

А ще цього дня буде день народження Ляна Мицько (Lyana Mytsko) 

28 грудня 2019 року, 19:00
Львів, TEATR. Club | Площа Данила Галицького, 1

Вартість квитків на вході 200 грн


 

Фото на обкладинці: Микола Матвіюк , Daily Metal 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *