Книжковий фестиваль Book Space оголосив спеціальну програму

Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм. Події  відбуватимуться 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.


 

Наша програма налічуватиме понад 100 подій, серед яких: лекції, дискусії, презентації, воркшопи, освітні програми. Гостями очікуємо відомих як українських, так і іноземних письменників, видавців, редакторів, ілюстраторів, музикантів, – пишуть організатори.

 

Події відбуватимуться у межах 9 спецпрограм. Серед тематичних організатори готують зокрема, «Нову близькість», присвячену фокусній темі (кураторка: Юлія Лактіонова); «Тандеми» – про співіснування та комунікацію між собою творчих людей (кураторка: Олена Юрчук); «не/знане» – про невідомі нам літератури (кураторка: Вікторія Старикова); «Бібліотеку XXI» – про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки: Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова).

Видавці, які братимуть участь у книжковому ярмарку, презентуватимуть свої книжки та ідеї в межах видавничої програми (кураторка: Алла Рибіцька). Для фахівців книжкової сфери розробляємо професійну програму. Також запланована освітня програма «Книжки майбутнього» (кураторка: Вікторія Наріжна).

Дітей та підлітків будуть раді бачити на дитячій програмі (кураторка: Стефана Цебренко), а всіх відвідувачів – незалежно від віку – на музичній (кураторка: Анна Ставиченко).

 

«Ми довго міркували, як об’єднати усі події, які ми плануємо, у тематичні блоки і як розділити їх відповідно до потреб аудиторії. Зупинилися на 9 спецпрограмах, які, хоч і різнитимуться між собою темами та форматами, проте будуть однаково цікавими, захопливими, інноваційними й формуватимуть між усіма нами учасниками, гостями, організаторами нову близькість, яка так важлива для нас і яку ми так сильно чекаємо», – коментує креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

 

За детальним представленням кожної зі спецпрограм стежте на  сайті фестивалю та в соцмережах: Facebook та Instagram.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *