Відомий і таємничий. Топ 5 фактів про Віктора Пелевіна

Віктор Пелевін народився 22 листопада 1962 року в Москві. Він є одним з найвідоміших пострадянських письменників. Він – автор таких культових романів як «Омон Ра», «Чапаєв і Порожнеча» і «Generation П».
А ще Пелевін – найзагадковіший і непублічний російський автор. Отже, топ 5 відомих фактів про Віктора Пелевіна.

1. Про Віктора Пелевіна відомо доволі мало. Інтерв’ю він дає рідко, його життя закрите від по сторонніх очей. На публіку він з’являється не часто, сторінок в соціальних мережах не має.

2. Пелевін дуже складна людина. Його шкільна вчителька запевняла, що він був розумною, але проблемною дитиною.  Відносини з однолітками були складними, а градус його ЧСВ просто зашкалював. Його знайомі рідко висловлюються про нього позитивно. Але чи можна вірити цим людям? Дуже легко назвати себе знайомим відомої, але таємничоїї особи. Вона просто не спростує твоє твердження.

3. Віктор об’їздив майже всю Азію. Був в Китаї, Японії, Непалі, Південній Кореї. Зважаючи на його захоплення буддизмом, ця тяга до Сходу виглядає абсолютно природньою.

4. Пелевіна дуже цінують на Заході.  Журнал New Yorker в 1998 році назвав його одним з найталановитіших молодих письменників планети. По мотивам його роману «Чапаєв і Порожнеча» в Німеччині було знято фільм «Мізинець Будди»

Кадр з німецького арт – хаус фільму “Мізинець Будди”

5. В 2011 році по моивам роману Віктора Пелевіна «Generation П» був знятий фільм. Письменник не приймав участі в його створенні. Але після виходу стрічки відправив режисеру Віктору Гінзбургу повідомлення з текстом «Мені сподобалося».

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *