«Стихійні» завершать свій поетичний всеукраїнський тур у Львові

Після 15 місяців всеукраїнського туру львівський поетично-візуальний проект «Стихійні» влаштовує фінальний, особливий виступ – у Львові, у залі Порохової вежі.

«Стихійні» – це поетично-візуальний проект, що існує на межі поезії, аудіо та відео-проекції, а також перформансу. За допомогою синтезу мистецтв чотири поети представляють чотири первинні стихії.

Джон Гнатів

Три стихії – Землю, Повітря і Вогонь – представляють троє львівських поетів: Ростислав Кузик, Поль Щепан і Джон Гнатів. Стихію Води у проекті щоразу представляє інший автор (або авторка). У різних містах «Водою» вже встигли побувати відомі поети та письменники, наприклад, Остап Сливинський, Тарас Прохасько, Павло Коробчук, Борис Херсонський, Юрій Іздрик тощо.

Поль Щепан

Усі тексти поетів містять відсилки або образи обраних ними стихій.

Задля фінального виступу 3 грудня у Львові учасники проекту змінюють формат і збільшують кількість авторів. Поль Щепан та Михайло Жаржайло представлятимуть Повітря, Джон Гнатів та Юрій Матевощук – Вогонь, Ростислав Кузик і Лесь Белей – Землю, а Анна Ютченко, Ольга Перехрест та Заза Пауалішвілі» будуть Водою. Доповнить шоу Христина Халімонова, яка стане «стихією музики».

Виступ відбудеться у Пороховій вежі, о 18:00. Квитки можна придбати у галереї Правда,Б (вул. Вірмеська, 30). Вартість – 60 грн (в день заходу – 80 грн на вході).

 

«Стихійні» у цифрах:

 – 17 запрошених авторів на роль «Води»

– 15 місяців туру

– Понад 16,5 тисяч кілометрів

– 20 міст

– Понад 500 слухачів

– 8 інтерв’ю місцевим каналам, радіостанціям, газетам і сайтам

 

Вперше проект «Стихійні» презентували у 2015 році у Львові.

Джон Гнатів – фіналіст Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння» (2017) та перекладацької премії «METAPHORA» (2015-2016), учасником поетичних читань в рамках літературних фестивалів «Березневі коти», Artgnosis, «Київський Арсенал», Мистецький фестиваль «Ї», Форум видавців, CODA fest, «АртВізія». Окремі вірші автора увійшли до II поетичної антології ЕротАртФестивалю «Березневі коти» (2016) та II антології «Галерея чуття» (2017).

Поль Щепан – Патріарх Літературної Розорганізації «Грань», ідеолог культпроектів-перформенсів U.R, U.R.READ, «Чорна весна», «Точки доторку», фіналіст поетичного конкурсу «Гайвороння» (2016). Публікувався в журналах «СКАЗ», «Філео-Логос», а також у збірці «Три-літри»(КРОК 2013). Учасник поетичних читань в рамках літературних фестивалів «Березневі коти», Мистецький фестиваль «Ї», Форум видавців, CODA fest, «Зелена Хвиля».

Ростислав Кузик  є переможцем Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння» (2016) та поетичного батлу від СТМ на Форумі Видавців (2017), фіналістом Гранд Гайвороння (2016) і Молодої Республіки Поетів від Форуму Видавців (2016). У 2015 році він видав власну електронну збірку поезій «Материк А». Крім цього є автором лірики для metal-виконавців.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *