Оксана Юринець: у XXI столітті Україна має місію – стати центром Європи

Оксана Юринець вважає, що у XXI столітті Україна має місію – стати центром Європи. А все тому, що у нас підростає проактивна, політично грамотна молодь. 


Під час прямого етеру програми «Говорить Великий Львів», лідерка партії «УДАР» Львівщини Оксана Юринець підняла актуальну тему роботи з українською молоддю в контексті європейської та євроатлантичної інтеграції. Вона розповіла, що мережа захисту національних інтересів «АНТС» нещодавно організувала Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО. Це було навчання, під час якого молодь з усіх куточків України від імені різних країн моделювала дії на такі загрози, як Північний потік-2, корона вірус, а також – спільну взаємодію загрозам від Росії та Китаю.

 

«Я пишаюся цією молоддю. Вони можуть добре подати себе. І тому я переконана, що нам потрібно витрачати час на виховання нового покоління, не шкодувати своїх знань.Виховати євроатлантичну молодь можна тільки тоді, коли з нею кожного дня працювати. Ми знаємо у Львівській політехніці, що на парах, окрім філологічної чи економічної програми, нам потрібно доносити загальні, важливі суспільні теми. Тому, опираючись на молодь, яка передаватиме ці знання, включатиметься у цей процес, яка обиратиме правильно та відповідально ми можемо стояти перед нашими міжнародними партнерами як гідна держава», – зазначила лідерка львівського «УДАРу».

 

 

Оксана Василівна також зауважила, що сьогодні ця проактивна молодь чітко розуміє ситуацію, яка складається на Близькому Сході, формати виборів, політичну ситуацію в різних країнах й це дуже важливо для подальшого розвитку та місії України в Європі:

 

«Ми країна, яка має подорослішати. Ми маємо розуміти, що багато попереду нас чекає велика відповідальність та багато важкої праці. Само собою це не відбудеться. У XXI столітті Україна має місію – стати центром Європи», – вважає Оксана Юринець.

 

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» — громадська організація зареєстрована в Україні в 2019 році. Мережа «АНТС» об’єднує парламентарів та урядовців, експертів та практиків, які об’єднані справою захисту її національних інтересів.

Мета діяльності організації – cуб’єктивізувати Україну як лідера регіону і «м’яку» силу, трендсеттера демократичних перетворень на пострадянському просторі. Напрямки діяльності: зміна культура політики, прискорення реформ, стійкість державотворення, реформа та забезпечення курсу України на НАТО та ЄС, міжнародна політика, національна ідентичність, захист демократичних цінностей.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *