Кандидати 3.14. Випуск #9 Юлія Тимошенко

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, роблю на лобі татушку «Зубожіння» і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і наступні п’ять років треба буде носити шкарпетки замість рукавиць, а рукавиці – замість шкарпеток. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про заслуженого гіпнотизера країни, міс триндьож 1998, динозавра українського політикуму – Юлію Тимошенко.


Хто кандидат па жізні:  народна депутатка, дірєкторка політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (ідеологія – правоцентризм, популізм), членкиня Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Має Орден святої великомучениці Варвари (нагородив її Московський патріархат, мєжду прочім), знак «Шахтарська слава» III ступеня (усім відомо, шо Тимошенко і досі добуває у шахтах гірські породи популізму), Орден Святогробського Братства, Міжнародну премію Папи Римського Боніфація VIII, а також купу всяких інших нагород, про існування яких ви ніколи не чули. Варто зазначити, що кандидатка є володаркою найбільш компліментарної статті про себе на Вікіпедії. Стаття настільки компліментарна, що навіть Вікі вліпила дисклеймер «Нейтральність цієї статті є під сумнівом» (і правильно зробила, бо це повне зубожіння).

Шо по досвіду: За освітою пані Тимошенко інженер-економіст. На початку кар’єри відкрила ларьок відеопрокату і панєслась… Працювала дірєктором молодіжного центру (теж відеопрокат), дірєктором Корпорації «Український бензин», нардепом (з 1997 року і по сьогодні, з проміжками на інтриги і тюрму),  віце-прем’єр-міністром з питань паливно-енергетичного комплексу (в уряді Ющенка), прем’єр-міністром (за президентства Ющенка), кілька разів балотувалася на пост президента, але пролітала (може і цього разу нас пронесе?).

Результат пошуку зображень за запитом "тимошенко і ющенко"

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – впіхнуть невпіхуємоє. «Новий курс» Тимошенко  схожий як на її програму за 2014, так і на програму за 2010 рік. Мені здається, «Новий курс» Тимошенко становитиме велику культурну цінність у антропологів майбутнього, бо ніде більше ви не знайдете такий концентрат підтримуваних суспільством ідей, приправлених описом факапів попереднього режиму. Кандидатка обіцяє забезпечити дєньгами і стар і млад, порішати усе з Донбасом, створити сильну армію, СТЯГНУТИ КОМПЕНСАЦІЮ З РАШКИ, знизити податки і цьомати кожного українця у щічку перед сном. Як вона це все робитиме – питання відкрите. Почитати цейво можна тута.

Результат пошуку зображень за запитом "тимошенко і ющенко"

Шо по дєньгам:  Нема у Тимошенко землі. І у чоловіка її землі немає. Принаймні, згідно з декларацією. Все що має кандидатка, так це договір оренди на будиночок у Козині, площею 588 квадратів. А також, добрі самаряни дозволили Тимошенко користуватися земелькою у тому ж Козині, загальною площею всього 6106 квадратів. Така сама ситуація у чоловіка кандидатки – орендує будиночок площею 588 квадрати (савпадєніє?) та користується земелькою, загальною площею 6106 квадратів (нє думаю!). Є у чоловіка і 2 наручних годинники, точна ціна на які невідома (але відчуваю шо десь по ціні однушки у Кийові). Сама ж кандидатка задекларувала 8 ювелірних виробів, також не вказавши на них ціну. Машини у Тимошенко немає (їздить з Козина на маршрутці), а от у чоловіка їх аж дві – гєлік за 1248000 грн та ГАЗ за 79700 грн (це як парадні тухлі і повсякденні кроси, поняли прікол?). Чоловік кандидатки є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Геофорс» та ТОВ «Леді Ю» (місце для вульгарного жарту). Тимошенко декларує 225490 грн ЗПшки, 252825 грн коштів на виконання депутатських повноважень (на шо саме???) та 81711 грн процентів від «Ощадбанку». У чоловіка – 244948 грн іноземного доходу, 3374731 грн доходу від підприємницької діяльності та 1 грн процентів від «Українського будівельно-інвестиційного банку». На рахунках кандидатка тримає 614145 грн, а вдома під матрацом – 290000 грн. У чоловіка на рахунках – 22167 грн та 28105 зелених, а з готівки – 194000 євро, 360000 грн та 357750 доларів.

Шо по факапам: Цього добра лічити-не перелічити, але я спробую.

Підозри у підкупі виборців – НА!

Використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби – ПАЖАЛУСТА!

Сплата послуг лобіста (чувачка шо порішає там дє нада) – РАЗ, ДВА!

Наявність офшорів – КУДИ БЕЗ ЦЬОГО!

Приховування майна – РАЗ, ДВА, ТРИ!

Забудова прибережної зони – А ШО ВИ ХОТІЛИ!

Протиправне укладання газового контракту з Росією (ще і невигідного) – А ШО, НІЗЯ?!

Надання преференцій при виконанні службових обов’язків – ВСІ ГРІШАТЬ!

Наповнення рахунків Лазаренка бюджетними коштами – ЗА КЄНТОВ І ДВОР СТРІЛЯЮ В УПОР!

Використання службового становища задля просування безоплатної політичної реклами – МОЖНА ЄСЛІ НУЖНА!

Сприяння тому, шоб УКРНАФТУ віддали Коломойському – ХАЙ КРАЩЕ ВІН, НІЖ ХТОСЬ ІНШИЙ!

І як бонус, додаю цілу рубрику розслідувань по Юлії Тимошенко від БІГУС.Інфо.

 

Прогнози юнца: Рейтинги у Тимошенко – дай бог кожному. Вона впевнено входить до трійки потенційних переможців. А все завдяки її цільовій аудиторії – людям похилого віку. Її штаб працює доволі добре, аби заручитися підтримкою цієї групи населення. І це труба, товаріщі. В країні не залишилося людей, які б нейтрально ставилися до Тимошенко. Одні люблять її усім серцем, інші – ненавидять усією душею. А її є за що ненавидіти. Якщо декі з вищезазначених гріхів їй можна було б пробачити (тим паче за деякі з них вона відповіла перед законом), то непереборну парадигму брехні, лицемірства та залежність від «кормушки» – ні. Тимошенко – це архаїзм української політики, типовий приклад політика минулого, людина, яка не хоче (або навіть не може) змінювати внутрішні орієнтири. Вона міняє образи, дещо змінює лозунги, проте ніколи не перестає брехати та використовувати політку, як інструмент задля реалізації власних цілей. З таким президентом ми можемо перетворитися на Венесуелу, або і того гірше – на Рашку. Хіба воно нам треба? Мені – точно ні.

Кость Левицький

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *