Кандидати 3.14. Випуск #8. Анатолій Гриценко

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, вдягаюся за 30 секунд і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і новий президент заборонить наступати на ліву ногу по понеділкам та четвергам. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про викладача, який ставить тільки хороші оцінки, екс-міністра оборони, заслуженого вусача України – Анатолія Гриценка.


Хто кандидат па жізні:  Дірєктор політичної партії «Громадянська позиція» (ліберал-демократична ідеологія – тіпа всякому місту звичай і права, всяка тримає свій ум голова), кандидат технічних наук, викладач кафедри політології у Могилянці (я вам скажу, шо його підпускають тіки до магістрів, шоб запобігти надто сильному вліянію на нєокрєпшіє уми), полковник запасу, має іменну вогнепальну зброю та орден «За інтелектуальну відвагу».

Шо по досвіду: Коли дивишся біографію Гриценка, у голові одразу виникає фраза з пісні гурту Пятніца: «ам солджааа, ам солджааа..». Закінчив суворівське училище, Київське вище військове авіаційне інженерне училище, Інститут іноземних мов Міністерства оборони США, оперативно-стратегічний факультет Університету Військово-повітряних сил США, працював викладачем у Київському вищому військовому авіаційному інженерному училищі, Міноборони, Генштабі, очолював аналітичну службу апарату РНБО, був дірєктором Центру Разумкова (соціологічні дослідження), консультантом Комітету питань національної безпеки оборони Верховної Ради, керівником інформаційно-аналітичного забезпечення виборчої кампанії Віктора Ющенка, міністром оборони України, головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони і те де і те пе.

Картинки по запросу гриценко

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – «не буде» (з цієї фрази починається кожен пункт у передвиборній програмі). Питань до програми Гриценка багато, особливо до розділу з циферками (обіцяє середню ЗПшку 700 євро, а про держборг, тіньову економіку і нєпонятну податкову систему  навєрноє забувся). Загалом, програма кандидата – це мікс програми Тимошенко (з її зубожінням, падлюками у владі) та Ляшка (я щас прийду і порішаю все сам). Як і інші, політик обіцяє порішати нарешті з Донбасом і Кримом, дати по шапці корупціонерам, забезпечити харошу соціальну політику, медицину та освіту. Із нового, Гриценко обіцяє вкатити триндюлєй силовим структурам, які пресують журналістів і займаються здирництвом. Почитати цейво всьо можна отута.

Шо по дєньгам:  Перше, на шо хотів би звернути увагу, чо це Гриценко не вказав у декларації повний склад сім’ї? Як відомо, він має чотирьох дітей (двох від першого шлюбу, одну від другого, а також пасинка). Проте, у декларації вказана тільки донька і дружина. Чую, шо тут попахує приховуванням дєнєжних активів. З нерухомого майна, у кандидата тіки право користування часткою квартири його дружини. Те саме і у його доньки. А от дружина політика має дві земельні ділянки у Київській області, загальною площею 8189 квадратів (можна забабахать військовий полігон), там само дачу на 347.4 квадратів та чотири квартири у Києві, загальною площею 279,6 квадратів. По суші політик катається на Вольво за 486906 грн, а по воді на гідроциклі Ямаха за 47447 грн. Дружина Гриценка їздить на Тойоті за 674502 грн. Також, дружина Гриценка є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Видавничий дім «Орос», ТОВ «Комьюніті 8» (там забули апостроф, по ходу), ТОВ «Анкаріс», ТОВ «ЗН Груп», ТОВ «ЗН УА» та ГО «Хартія-4». Сам кандидат, є кінцевим бенефіціаром ГО «Громадянська позиція». Гриценко отримує 139620 грн пенсії, а також ЗПшку викладача у Могилянці, аж 14885 грн, а також 179794 грн процентів від Ощадбанку. Дружина кандидата декларує 374615 грн ЗПшки. Усі дєньгі політик тримає тільки у Ощадбанку! Зокрема: 29 грн (на сєкундочку) та 137252 зелених. З готівки у Гриценка – 36000 баксів та 120000 грн. Дивино, шо жодної інфи про грошові рахунки дружини політик не вказав. Враховуючи те, шо його жінка  – Юлія Мостова, впливова журналістка та головна редакторка «Дзеркала Тижня». Ну але ж він ще трьох дітей вказати забув, так шо таке.

Шо по факапам:

«Чесно» каже, шо Гриценко прогуляв 40% засідань у Раді а також передавав свою картку іншим депутатам, шоб ті кнопкодавили.

Наголошує «Чесно» і на нєпонятках із передачею одному чувачку цілого гектара землі від Міноборони, за часів головування Гриценка.

З’явилися питання і щодо майна Гриценка. Зокрема, доміка у Конча-Заспі, який коштує більше, ніж може собі дозволити викладач університету.

Картинки по запросу гриценко

Цікава історія трапилася з Віктором Балогою (це той чувачок, шо тримає Закарпаття). Балога казав, шо допомагає Гриценку, а Гриценко ухиляється від прямої відповіді на питання, чи це дійсно так.

Любить кандидат і гучні вислови (а хто цього не любить?). Зокрема, нещодавно Гриценко наїхав на Луценка, за що Луценко наїхав на Гриценка, а до Луценка приєдналася і дружина, а там і інші пацики підтягнулися.

Шо мене особливо турбує, так це прихильність Гриценка до авторитаризму, про яку він розповідає кожному зустрічному. Для тих хто не в курсі, авторитаризм – це коли уся влада зосереджується у одного або невеликої групи чувачків, коли нема місцевого самоврядування, або є таке шо краще б не було, а також коли влада застосовує репресії і терор, як інструменти політики. Кароче, здрастє Сталін, Гітлєр, Кім Чен Ин та Вова Пукін.

Прогнози юнца: Гриценко – це той кандидат, який завжди у топі, але який ніколи не перемагає. Як у 2014, так і сьогодні, у Гриценка доволі високі рейтинги. Тим не менш, вангую, шо президентом він не стане. Чому? А тому шо така жізнь. У кандидата доволі потужна передвиборна кампанія, оці от двіжухи з «Чесних Більше» і теде і тепе. Тим не менш, його гучні заяви, непоняткі з минулим, а також сумнівні погляди на керування державою (АВТОРИТАРИЗМ, КАРЛ!!), не дуже вписуються у загальну концепцію «Чесних Більше». Припускаю, шо через це так і не вдалося висунути єдиного кандидата від «демократичних сил», яким, по всім прогнозам мав стати саме Гриценко. Таким чином, розійшлися стеженьки Садового, Гнапа і Гриценка. І тепер, кожен з них, замість одного величезного шматка підтримки, отримають свої малюсінькі, які точно не допоможуть їм посидіти у бажаному кріслі. Ну і, звісно, топити цих кандидатів, коли вони роз’єднані – набагато легше. Так шо Порохоботи, ТигрЮлі та ЗЕсранці, ваш вихід!

Кость Левицький

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *