Кандидати 3.14. Випуск #7. Олег Ляшко

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, цілую рідну землю (із вазончіка) і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і наступні 5 років міністром охорони здоров’я буде знахарка баба Горпина. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!


Сьогодні я розповім вам про заслуженого популіста України, «народного президента» і людину, яка свого часу добре попітніла заради своєї кар’єри – Олега Ляшка.

Хто кандидат па жізні: нардеп, лідер «Радикальної партії Олега Ляшка», член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, одружений, має доньку та опікується ДЕСЯТЬМА собаками (це я не про радикалів). Нагороджений Орденом Святого Миколи Чудотворця — за заслуги з відродження духовності (без коментарів).

Шо по досвіду: Навчався пан Ляшко у харківському педуніверситеті на юриста, а також у Шеві за фахом «міжнародний бізнес» (те шо нада нардепу). А от робочу стежку Ляшко почав протоптувати за прикладом Тараса Шевченка – спочатку пас ягняти за селом (був скотарем колгоспу), а потім і до письма дірвався (був кореспондентом та редактором всяких-різних нецікавих дідівських газет). Коли письменницький талант було вичерпано (моє особисте припущення), Ляшко пішов у Раду за списками Тимошенко. А далі – заснував власну політичну двіжуху, почав їсти землю і цілувати корів. Загалом, Ляшко протримався в парламенті 13 років, шоб ви розуміли (шо корисного за цей час зробив – історія замовчує).

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – трактат популізму. Нещодавно я казав, що у іншого кандидата не передвиборна програма, а витвір мистецтва, але я помилявся. Справжній шедевр у Ляшка! Чого коштує тільки ось ця частина:

«Я написав цю програму зі слів шахтаря з Павлограда, фермера з Харківщини, лікаря з Чернігова та виховательки з Черкас. Я проїхав десятки тисяч кілометрів і провів сотні зустрічей по всій Україні. Занурювався під землю в шахту, щоб дізнатися справжню ціну вугілля. Ходив босоніж по селу, щоб не втратити зв’язок з рідною землею. Пропах фермою, щоб не забути смак справжнього молока та ще більше цінувати працю доярок. Побачив, як виглядає пекло, вкриваючись потом біля мартенівської печі».

Загалом, програма Ляшка – це мішанина з «зубожіння» (головної фішки Тимошенко), продажної влади, несправедливих зарплат і тоталітарних нахилів кандидата. Конкретики у програмі – мінімум (але мені таки вдалося дещо знайти). Зокрема, кандидат обіцяє скоротити кількість депутатів та міністерств, ліквідувати посаду Прем’єр-міністра і наділити основними повноваженнями президента (тобто себе, поняли?). Також, він обіцяє запровадити нову судову реформу і ухвалити закон імпічмент президента (ага, щас). Ну а все інше – така сама вода, яку він ллє на наші голови з екранів телевізорів. Почитати оце всьо можна тута.

Картинки по запросу олег ляшко і корова

Шо по дєньгам: Подивився я декларацію Ляшка і зрозумів чому він землю цілував. Вона ж – годувальниця (для Ляшка так точно)! Кандидат володіє земельними ділянками у київській області загальною площею 19138 квадратів. Є у Ляшка і будинок на 549.50 квадратів у Козині, а також офіс та квартира у Києві. На дружину нардепа (у 2017 році ще неофіційну) записана земельна ділянка у Києві на 605 квадратів, садовий будинок на 296 квадратів і літня кухня на 61,3 квадратів. Задекларував Ляшко і дві колекції монет, купу дорогих годинників, прикрас (канєшна же записані на дружину) та італійських меблів. Але це ніщо, у порівнянні з тим, що він задекларував СЕЛЯНСЬКІ ВИЛА. Так, ви не помилилися, Ляшко навіть до декларації зміг додати частинку фірмового популізму. Полюбляє кандидат Ленд Крузери. Має їх аж дві штуки. Шкода, що не вказує вартість жодної з автівок. А от дружина політика катається на Мерсі за 1092000 грн. Декларує кандидат 259308 грн ЗПшки, 1777906 грн процентів, 571045 грн ВИГРАШУ В ЛОТОРЕЮ, 1871000 грн доходу від оренди, 16470000 грн доходу від відчуження майна, а також 25988 грн страхових виплат. На банківських рахунках кандидата 4450067 грн та 713444 зелених, а також він має 839000 грн, 70000 євро та 484000 доларів готівки. Дружина кандидата має 209000 грн, 15000 баксів та 20000 євро готівки.

Шо по факапам: Є де розгулятися братікі і сєстрічкі.

Тут вам і порушення фінансування і фінансової звітності політичної двіжухи Ляшка

І схема з пожежними машинами, які ДСНС замовляло у однопартійця Ляшка

І триндьож про виграші у лотереї, якими Ляшко пояснював свої прибутки

І оборудки із земельними ділянками у Бучі

І несанкціоноване втручання у Держреєстр юридичних осіб

І підозри щодо порушення законів щодо сумісництва

І підозри у незаконному збагачені

І підкуп виборців у місті Мена та селищі Березна

І нєпонятки з будинками кандидата та незадекларованим каделаком

І лобіювання інтересів Ахметова

А ще Ляшко у 1994 сидів за розкрадання держмайна, самовільне присвоєння влади та підробку документів (вліпили 6 років, але вийшов через рік по амністії)

А у 2001 отримав умовний термін за наклеп

А ще в окупованому Криму проти Ляшка розпочалося розслідування за спробу вивезення до Туреччини двох вихованців ялтинського інтернату

Ну і кілька сюжетів від «Бігус Інфо» про діяльність кандидата отут і отут.

Прогнози юнца: Рейтинги у Ляшка невисокі (і слава богу). Прогнозую, шо у другий тур він не пройде. Тим не менш, ми усі знаємо нашо він балотується. Все заради рідненької Радикальної партії. Він так само і у 2014 робив. І, як бачите, потім успішно блокував з радикалами трибуну Ради і робив всякі інші викрутаси. Типовий виборець Ляшка – це середньостатистична домогосподарка (це ще колись мій викладач казав). Я можу до цього додати, що типовий виборець «народного президента» – це людина, яка на серйозі слухає Вєрку Сєрдючку, любить випити сто грам самогонки і закусити домашньою ковбасою. Якщо ви знайомі з такою людиною – будь ласка, розкажіть їй про факапи кандидата. Хоча Ляшко і не стане наступним президентом, завдяки вищезазначеним типам його виборців він пройде у парламент і буде там чудити ще 5 років (за наші з вами гроші, мєжду прочім). Його мосійчуки будуть по-всякому заважати нормальним, його лозові будуть декларувати незрозумілим чином отриману нерухомість, автівки та коштовні прикраси, а його авер’янови будуть знову рубити бабло на державних тендерах. І якщо ви запитаєте до чого тут Ляшко, я вам відповім – як мінімум до того, що він провів таких людей у парламент.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *