Кандидати 3.14. Випуск #6. Юрій Бойко

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, вмикаю треки Alyona Alyona і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і наступні 5 років вас змусять надягати труси на штани. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про вірного послідовника вчення темного лорда, любителя помахати кулаками (особливо, якщо на горизонті Ляшко) та друга Вадима Рабіновича – Юрія Бойка.


Хто кандидат па жізні:  Головне шо треба знати – у 2004 році Бойку присвоїли офіційне звання героя України (Ющенко, так???). Па жізні кандидат – нардеп від Опоблоку (ідеологія: соціал-лібералізм, русофільство, євроскептицизм), член Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю (це тіпа у нього є доступ до інфи про учасників АТО, поняли?).

Шо по досвіду: Бойко навчався на хіміка-технолога у Москві, також має диплом бакалавра за спеціальністю інженер-економіст. Працював майстром, а потім гєнєральним дірєктором заводу «Зоря» (оце я розумію кар’єрне зростання), був головою правління АТ «УкрТатнафта» і головою Наглядової ради ВАТ «Укртранснафта», головою НАК «Нафтогаз України», першим заступником міністра палива й енергетики, головою Республіканської партії України, був у партії Тігіпка, а також у партії «Не так!» (ось їх жостка реклама), за Яника був Міністром палива і енергетики, нардепом від «Партії Регіонів», Міністром енергетики та вугільної промисловості та Віце-прем’єр-міністром України. У 2014 балотувався на пост президента, за шо його вигнали з «Партії Регіонів», а трохи пізніше він закєнтився з «Опоблоком» (по-суті залишками «Партії Регіонів») і з тих пір сидів у Верховній Раді. Нещодавно він вирішив шо треба балотуватися ще раз, тому замутився із Вадімом Рабіновичем та його «Опозиційною платформою За Життя» і поперся у президенти.

Картинки по запросу Бойко

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – русскій мір. Програма Бойка – це агітка, ідеально змодельована за всіма канонами російської пропаганди. Зокрема, кандидат обіцяє прямі переговори з усіма сторонами конфлікту (з Рашкою), скасувати податок на АТО (залишити військових без підтримки), забезпечити перехід до прямих виборів керівників регіонів (схоже на децентралізацію, але по факту – політичний розкол країни), створити муніципальну поліцію + громадяни самі зможуть обирати її керівників (прівєт народним дружинам ДНР), скасувати медичну реформу (тобто повернутися до застарілої системи), повернути право громадян навчатися «рідною мовою» (згадалася фраза «Расія віздє, гдє єсть русскіє») та подолати протиріччя з усіма країнами-сусідами, у тому числі з Росією (Буде приблизно так: «Дорогій Пукін, вибачте пажалуста шо ви на нас напали, а ми вирішили захищатися, давайтє дружіть?»). Почитати це всьо можна отута.

Шо по дєньгам:  Має пан Бойко у власності земельні ділянки  на 1952 квадрати у Донецькій області і на 600 квадратів у Гнідині, дві квартири у Рубіжному (одна з них поділена між членами родини по 20% власності), знімає офіс у Києві, а також має право користування квартирою дружини у Києві (і нікак нє наоборот). Все інше майно записано на дружину. Зокрема, квартира у Росії, квартира у Києві, житловий будинок на 444,8 квадратів у Київській області, гараж, машино-місце та десять земельних ділянок у Київській області, загальною площею 41 139 квадратів (футбольний стадіон). На Бойка записаний недобудований будинок та гараж у Донецькій області, а на його дружину – недобудований будинок у Київській області. Володіє дружина кандидата і трьома картинами та комплектом прикрас, вартість яких не зазначена. А також, кулоном, вартістю 226800 грн. Катається Бойко на Мерсі за 696000 грн, а також має Жигулі Копійку, вартість якої не зазначена (але дешевше кулона дружини сто проц). Машини у дружини немає (згідно з декларацією, канєшна), за те вона має акції ПАТ «Луганський електроапаратний завод», номінальною вартістю 8871,9 грн, корпоративні права у ТОВ «Столична нерухомість» (контора здає офіс Бойку, до речі), вартістю 270500 грн, ТОВ «ФОРТЕКС», вартістю 2000, а також ТОВ «ШПОН», вартістю 5160 грн (а ще вона є кінцевим бенефіціаром цих контор). Сам кандидат має 248403 грн ЗПшки, 252825 грн коштів для забезпечення депутатської діяльності (це тіпа Рада йому премію більше, ніж ЗП виписала), 6501 грн процентів від  ПАТ «Банк Кліринговий Дім» та 26971 грн пенсії (ШО?). У дружини Бойка задекларовано 3603253 грн ЗПшки (більше трьох лімонів зарплатня у людини!!!), 83088 грн пенсії (ШОООО??), 1151524 грн ЗПшки за сумісництвом, проценти від ПАТ «Банк Кліринговий Дім», ОТП банку та Укрсоцбанку загальною сумою 3164975 грн та 1700000 грн дивідендів від ТОВ «Столична нерухомість». Тримає Бойко у банках 14070 баксів і 9 грн (а шо!), а його дружина 10868462 грн, 924210 баксів і 3321654 рублів (навєрно шоб платити за комуналку російської квартири). З готівки у кандидата – 19200 баксів, 17500 євро та 200000 грн.

Картинки по запросу Бойко

Шо по факапам:

На це вам (і мені) знадобиться багато сил (дякую «Чесно», шо зібрали все до купи)!

Бойка звинувачують у тому, шо:

Користувався приватним літаком, не зазначеним в деклараціях

Лобіював Трускавецький курорт, який продав державі путівок на 200 мільйонів

Його кіпрський офшор заробив чверть мільярда на державних хімічних і газових підприємствах

«Нафтогаз» чотири роки оплачував перельоти приватного літака Бойка-Льовочкіна

Зі згоди Бойка, Курченко викуповував скраплений газ за зниженими цінами

«Чорноморнафтогаз» придбав для обслуговування нафтових вишок кораблі за завищеною ціною

«Чорноморнафтогаз» купив нафтову вежу за $400 млн, що на $150 млн дорожче за ринкову ціну

«Чорноморнафтогаз» замовив 16 іноземних фахівців за 85 млн гривень

Родина Юрія Бойка володіє ділянками, призначеними під облаштування колективних садів

Зять і помічник Юрія Бойка контролюють «Київгаз»

Брав участь у корупційній схемі передачі Сухолуччя колишньому Президентові України Віктору Януковичу

Картинки по запросу янукович

Прогнози юнца: Це труба, брати і сестри. Типовий виборець Бойка – це бабуся із пенсією у 1200 грн, зі східних регіонів та півдня. І знаєте шо, на цих бабусях він виліз дуже високо (аж на 4 місце) по всім рейтингам. Тому, його варто розглядати, як дуже серйозного кандидата. Існує велика ймовірність його виходу у другий тур. Ви запитаєте як так? А я вам скажу – дуже просто. Його типовий виборець не сидить (або мало сидить) в Інтернетіку, вірить усьому, сказаному по ТБ і подарує свій голос будь-кому, чиї браткі дадуть іменний пакетик із гречкою, навішають Мівіни на вуха або просто запитають кілька разів «Як у вас справи?». Тому, будь ласка, піклуйтеся про своїх стареньких родичів і діліться з ними інформацією, яку вони просто не здатні дістати самостійно. А також, не слід відкидати російські «каруселі». Ви точно чули, шо росіян підозрюють у допомозі Трампу виграти вибори. Судячи з передвиборної програми Бойка, існує велика ймовірність того, що росіяни захочуть і тут «допомогти». Тому, чим більше з вас підуть і проголосують за того кандидата, який подобається САМЕ ВАМ, тим менша ймовірність того, шо ВАШ ГОЛОС використають для того, ЩОБ ПЕРЕМІГ ПОТРІБНИЙ КАНДИДАТ. Будьте лапочками, або нам всім п***ець.

Кость Левицький

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *