Кандидати 3.14. Випуск #4. Ілля Кива

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, здаю назад квиток на Схєму і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і через вас відмінять безвіз. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про політика, який ненавидить ківі, наркоту і зраду, кєнта Авакова і просто жорсткого чувачка  – Іллю Ківу.


Хто кандидат па жізні:  голова профспілок МВС, лідер цілої купи ГОшок: «Штаб Національного Захисту Херсонської області», «Штаб Національного Захисту Полтавської області», «Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО», «Громадський рух Киви-стоп наркотик» (назва як у морожки), «Всеукраїнська Національна Федерація Дворового Футболу», «Всеукраїнська Національна Федерація Доміно» (риба!), а також дірєктор Соціалістичної партії України. Хочу сказати, шо ця політична двіжуха діє в Україні дууже давно (комуністи замутили її аж у 1991 році) і дивно, чому Киву вирішили поставити у руля (чую шо дідам-комуністам не вистачало пенсії). Соціалістична партія України, як і двіжуха героя минулого випуску є лівоцентристською.

Похожее изображение

Шо по досвіду: Освіту Кива отримав дуже інтєрєсну: технік-механік нафтових і газових промислів, педагог-психолог і магістр правознавства. Працював директором та головним бухгалтером ТОВ «Укрзв’язокмонтаж», був інженером-технологом, а потім начальником Промивально-пропарювальної станції Новозолотарівка на Донецькій залізниці, заступником начальника відділу ремонту та будівництва великої кільцевої дороги Служби автомобільних доріг у Київській області, заступником начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області, воював на Донбасі, став командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина», став заступником начальника УМВС України в Донецькій області, а потім у Херсонській області, керував полтавським осередком Правого сектора, очолював Департамент протидії наркозлочинності та радником міністра внутрішніх справ (у мене аж голова запаморочилася від такої кар’єри).

Картинки по запросу ілля кива

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – роги і копита (привіт Остапу Бендеру). Зокрема, кандидат обіцяє повернути Крим і Донбас, а також встановити там економічну зону без податків (це тіпа підвищити усім іншим податки), збільшити військовий бюджет до 10% від ВВП (це тіпа забрати гроші із іншої сфери, або підвищити податки ще більше), продовжити двіжуху із безкоштовною медициною і одночасно підвищити ЗПшки медпрацівникам (це тіпа ще більше підвищити податки, але так само «дякувати» лікарям), зробити освіту безкоштовною (я втомився писати про податки) та інтегрувати в сучасну систему найкращі принципи фінської і радянської систем освіти (це опще шо за жесть така???), припинити співпрацювати із зовнішніми кредиторами, зокрема з МВФ (і купувати хлібчик за мільйон гривень), створити нову систему відеоспостереження (привіт Китаю), ввести смертну кару за розкрадання держбюджету (величезний привіт Китаю), запровадити податкову систему за принципом чим вище дохід, тим більший податок (це тіпа ЗПшка знову в конвертах буде), повернути Україні ядерний статус (ізюмінка на торті цього абсурду). Не знаю, чи захочете ви це читати, але осьо воно тут.

Шо по дєньгам:  Декларація Киви – це шось нецікаве. Традиційно, у декларації політика мають бути гроші, переписані на дружину, елітні автівки, переписані на тещу і тд і тп. А от у декларації Киви взагалі нічого не сказано про майно членів родини (це ваще законно??). Сак кандидат має гараж на 394.5 квадратів та земельну ділянку на 1480 квадратів у Полтавській області, дві квартири у Києві на 43 і 49 квадратів (менше ніж гараж) та ЖОМОВУ ЯМУ на 394,5 квадратів (я загугліл, це дірка в землі, у яку скидають залишки від цукрових буряків). Із грошових активів Кива має 143787 грн ЗПшки та один лімон гривень готівки. Про транспортні засоби у декларації нічого не сказано (але у метро я Киву жодного разу не зустрічав).

Похожее изображение

Шо по факапам:

Ой, пацикі, готуйтеся…

У 2013 році Киву засудили за отримання хабаря (вліпили штраф аж 10 200 гривень і заборону на 1 рік займати посади у держорганах). У 2014 йому змінили вирок, але звільнили від покарання по закону «Про амністію у 2014 році» (привіт Наді Савченко).

У 2014 Аваков призначив його командиром батальйону «Полтавищина». Але це викликало хвилю обурень, серед представників новоствореного батальйону і небайдужих полтавчан. Киву звинувачували у тому, що батальйон «Мирний», який став частиною «Полтавщини» (і керувався саме Кивою), займався охороною приватних підприємств, а не воював із агресором. У результаті, Киву відсторонили від керівництва батальйоном «Полтавщина».

У 2015 році Киву призначили начальником Департаменту з протидії наркозлочинності. Проте, він так і не пройшов переатестацію у нову поліцію, бо вбачав у цьому змову проти себе.

У 2016 був звинувачений військовими у причетності до контрабанди з ДНР та ЛНР. Цього ж року український омбудсмен звернулася до Авакова з пропозицією звільнити Киву за дискримінаційні та гомофобні вислови.

У 2018 став фігурантом ось такого цікавого журналістського розслідування. І того ж року публічно погрожував громадському активісту.

Прогнози юнца: Пацики, я чесно не знаю шо сказати. Політика формують його вчинки. Про вчинки Киви судіть самі. Я зовсім не розумію навіщо він висувається у президенти. Так само не можу зрозуміти навіщо одна із найстарших (і шо, шо не найвпливовіших) партій України зробила його своїм лідером. За людину із темним минулим, слабкою політичною програмою і сумнівною репутацією не буде голосувати ніхто. Він двічі висувався у Верховну Раду по мажоритарці і двічі пролетів. Його, незрозуміло чому, усі ці роки тягне Аваков, але навіть це не допомагає. Кива сам публічно заявляє, що формує свою політичну кар’єру на епатажі. Але ж людоньки добрі, політика – це не клоунада. Ми сплачуємо податки не для того, щоб державні службовці по телевізору висловлювали хейтспічі проти звичайних громадян України. Ми віддаємо свої голоси політичним партіям не для того, щоб їхні члени підривали довіру у цілу партію (а якась бабуся сто проциків топить за Соціалістичну партію). Можу припустити, що президентом Кива не стане ніколи (і слава богу).  

Кость Левицький

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *