Кандидати 3.14. Випуск #5. Ольга Богомолець

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, обираю свого сімейного лікаря і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і вас усіх у примусовому порядку закодують. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про людину, яка нещадно висвітлює корупційні родимки суспільства, вкладає свій час не тільки у політику, але і у мистецтво, правнучку відомого лікаря – Ольгу Богомолець.


Хто кандидат па жізні:  Ольга Богомолець – це людина-швейцарський ніж (не в тому сенсі шо добре ріже, а в тому шо мультифункціональна). Вона і лікар-дерматолог, і нардеп, і голова комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я, і власниця комплексу «Замок Радомисль», і співачка, і, навіть, науковець.

Шо по досвіду: Навчалася кандидатка в Київському інституті імені О. О. Богомольця на лікувальній справі (та шо ви кажете!), слухала курси у Пенсильванському університеті та Інституті дерматопатології Бернарда Аккермана, отримала диплом психолога у Драгопєді, здобула ступінь доктора медичних наук за спеціальністю «Шкірні та венеричні хвороби», викладала у університеті Богомольця та Одеському медуніверситеті, працювала у Київському міському шкірно-венерологічному диспансері, була старшим науковим співробітником лабораторії радіаційної патології Міністерства охорони здоров’я України, заснувала Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець, була особистим лікарем Віктора Ющенка, була депутаткою Київміськради, Верховної ради, була лауреаткою фестивалів «Оберіг», «Сопот», «Білі вітрила» (це вам не атласвікенд), випустила 5 музичних дисків, чотири рази була у шлюбі (це тоже досвід, я вам скажу), і, навіть, балотувалася на пост президента у 2014.

Картинки по запросу ольга богомолець

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – витвір мистецтва (фраза «Наша країна хвора. Симптомів багато – корупція, брехня, популізм, невігластво» чого тіки коштує). Якщо ж пропустити ліричний відступ та епічне заключне слово (які займають 2 сторінки з 4-х, мєжду прочім), кандидатка обіцяє вилікувати усіх хворих (за держкошти), нагодувати усіх нужденних (тоже на держкошти), порішати все з Донбасом, заборонити оподаткування грошей, які українці заробили, працюючи за кордоном (не думаю, шо ті хто їздять на трускавку до Польщі сильно податкують), продовжити мораторій на продаж сільськогосподарських земель (ЄС визнав, шо мораторій порушує право на власність), скасувати економічну недоторканність народних депутатів, суддів та Президента України (шо таке економічна недоторканність???), запровадити кримінальну відповідальність за забруднення і знищення навколишнього середовища (дєржись Садовий), «корупціонерам – дієвий антикорупційний суд, справедливе покарання і нові в’язниці» (згадався випадок Пабло Ескобара, який сам собі тюрму побудував), «олігархам – політичну кастрацію, соціальну ізоляцію і справедливий податок на розкіш» (шось попахує порушенням прав людини). І на завершення, хотів зазначити, шо писали (або копіпастили) програму неуважно, бо в кінці зазначено : «Я щасливий бути українцем(я, канєшна, розумію, що не всім до вподоби фемінітиви, але тут таки має бути «українкою», нє?). Почитати це всьо ви можете отута.

Похожее изображение

Шо по дєньгам:  Подивившись декларацію пані Богомолець, згадалася цитати із величного (нєт) музичного витвору співачки Лани Дель Рей: «money is the anthem of success», шо в перекладі означає: гроші – це гімн успіху. Це найдовша декларація, за всю історію проекту «Кандидати 3.14» (в мене аж комп завис). Кандидатка володіє шістьома земельними ділянками у Київській, Миколаївській, Львівській та Житомирській областях, загальною площею 6676 квадратів, трьома житловими будинками (і частково четвертим), шістьма квартирами у Києві (і частково ще двома), сімома нежитловими приміщеннями у Києві (одне із них – група нежитлових приміщень), має гараж, три машиномісця, нежитловий будинок у Києві, апартаменти у Одесі, володіє у Радомишлі історико-культурним комплексом (1950 квадратів), двома будівлями, шістьма земельними ділянками та сторожкою, ще і на чоловіка записано чотири земельні ділянки та будинок у Радомишлі (вони шо, володіють усім містом?).  Має кандидатка  122 твори мистецтва, 9 антикварних виробів і колекцію ікон. Катається на Мерсі за 596850 грн. А чоловік їздить на Фіаті за 596850 грн та Кіа за 777480 грн. Володіє пані Богомолець корпоративними правами на приватні підприємства «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець», «Інститут теледерматології доктора Богомолець» та «Реал Приват», купою патентів та авторськими правами на музику і пісні (мені особливо сподобалися пісні «Розпусна вдовиця» та «Бензопила»). Декларує 254499 грн ЗПшки за основним місцем роботи, 84485 грн за сумісництвом, 1469982 грн від оренди приміщень, 39549 грн процентів від Укрексімбанку, 2 грн роялті (мєжду прочім!), 165312 грн компенсації комунальних платежів, 240000 грн аліментів та 1905860 грн від оренди майна (там ще купа доходів чоловіка, але я втомився рахувати). В Укрексімбанку Богомолець тримає 3118 зелених, 44016 грн та 2327 євро, а у Приватбанку – 4 євро (а шо!) і 19446 грн. З готівки у кандидатки – 290000 євро та 430000 баксів.

Шо по факапам:

Одним із найгучніших скандалів з пані Богомолець є двіжуха навколо «Замку Радомишль». Двіжуха була яка: Богомолець побудувала металевий паркан навколо «Замку», який не тільки мав захищати його від атаки орків, а і заважав місцевим жителям дістатися річки, у якій радомишляни купалися споконвіку. Мешканці міста вирішили це питання налагодити через суд (а не просто знести паркан, шо теж би прокатіло). Відповідальним за цю двіжуху був місцевий активість «Демальянсу», якого добряче наплигали у день розгляду справи у суді. І понятно шо усі підозри впали на пані Богомолець. Тим не менш, винуватців так і не встановили і усе порішалося само собою.

Похожее изображение

Я спочатку дуже зрадів, шо за кандидаткою тільки одна гучна справа, і то недоведена, але чувачкі з «Чесно» знову мене засмутили. Вони кажуть, шо Богомолець фігурує у цілій низці антикорупційних розслідувань. Зокрема, шо її законопроекти можуть уможливити закупівлю ліків через фірми-посередники (це як бариги купують стонік на секах за 100 грн, а продають за тисячку). Також, не дуже зрозуміло, чого це КМДА надало їй приміщення в оренду в двічі дешевше за ринкову вартість. Ну і канєшно, ви могли здивуватися, як це голова комітету Верховної ради з охорони здоров’я може мати два приватних лікувальних заклади. От і чувачкі здивувалися, чи не викликає це конфлікту інтересів.

Не знаю наскільки це факап, але Богомолець не дуже чемно ставилася до нашого ясного сонечка, виконавицю обов’язків Міністра охорони здоров’я пані Уляночку Супрун (яку я особисто дуже поважаю і читаю усі її статті). Зокрема, пані Богомолець вимагала звільнення пані Супрун, розповсюджувала фейки проти неї, всіляко підтримувала Тодурова, коли МОЗ його хотіло поперти з посади директора Інституту Серця, а також Амосову, яку МОЗ поперло з посади ректора університету Богомольця.

Прогнози юнца: Слухайте, пацикі лайфхак, як потрапити у парламент, не беручи участі у парламентських виборах. Спочатку, треба нашкрябати трохи грошенят, зареєструватися кандидатом у президенти та мінімально витратитися на рекламу. Після цього, набрати 2 % голосів (можна трохи більше) і чекати, доки якась політична партія захоче на тобі хайпонути і проведе по своїм спискам у парламент. Приблизно так і зробила Богомолець у 2014, коли потрапила у Раду за списками Блоку Петра Порошенка. Можу припустити, що на майбутніх виборах пані Богомолець не набере і 5 %. Кандидатка не належить до жодної політичної партії (яку могла б просувати). Відчуваю, шо на майбутніх виборах вона спробує вдруге використати свій лайфхак і потрапити до Верховної Ради (і, цілком можливо, очолити якийсь комітет).

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *