Садовий

Кандидати 3.14. Випуск #3. Андрій Садовий

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, призупиняю заняття пивною йогою і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і через вас наступні 5 років країною керуватиме гіпножаба. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про дірєктора міста-ресторана (львів’яни не ображайтесь, але я до вас катаюсь тіки на пиво з дерунами), радикального сміттєфіла і починаючого ютюб-блогера – Андрія Садового.


Хто кандидат па жізні: Багатодітний батько (майже як у «Папіних дочках», тіки всі пацани), перманентний мер Львова, співзасновник медіахолдингу «Люкс» (не плутати з чіпсами Люкс), засновник ГО «Самопоміч» і начальнік партії «Об’єднання Самопоміч». Його політичну двіжуху можна назвати лівоцентристською із християнською ізюмінкою. Топить його партія за пан’європеїзм (об’єднання усіх європейців), ліберальний консерватизм (це тіпа і роби шо хоч і традиції поважай) та християнську демократію (вкладуй дєньги де хоч, але не забувай про соціальну відповідальність).

Шо по досвіду: Пан Садовий – це вам не хухри-мухри. Може і чайник полагодити (вчився на інженера електротехніки), і дєньгі порахувати (кваліфікований економіст) і все за вас професійно порішати (магістр держуправління). Кандидат встиг трохи побути звичайним роботягою (регулювальником радіоелектронної апаратури). Але потім вирішив, шо це не його. А його: працювати у Фонді Соцадаптації молоді при Кабміні, засновувати радіостанцію «Люкс», бути членом наглядової ради ЗАТ «Галицькі інвестиції» і головою ради ЗАТ «Телерадіокомпанія «Люкс», створювати ГО «Інститут розвитку міста» і ГО «Самопоміч» та «Канал 24». Ну а після створення каналу (і реклами на ньому) посидіти у кріслі мера (8 років на мінуточку), потім посидіти у Верховній раді, зрозуміти шо крісло мера мякіше і повернувся керувати Львовом.

Картинки по запросу садовий міська рада

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – лаша тумбай (тобто раша гудбай). Програма Садового – це ніби Ющенко віддав свій текст на редагування Гриценку, а той радився з Ляшком. Слово «Росія» у програмі Садового зустрічається частіше, ніж «Україна» (у негативній конотації, слава богу). Він обіцяє всякого різного аж на 6 сторінок. Тут і ЗПшка військовим від 1к зелених (де гроші візьме?), і створення Центрально-Східного європейського військового альянсу проти Рашки (нічо, шо одні країни у НАТО і їм пофіг, а інші топлять за Путіна і їм пофіг, а ще є такі, шо у НАТО і топлять за Путіна, а тут взагалі фіг розберешся), і покарання для усіх зрадників (і тих у кого немає картки Локаль). Молоді він нічого не обіцяє. А от за дітей взявся конкретно. Обіцяє подолати дитячий алкоголізм і фінансувати освіту та культурний розвиток з акцизу на тютюн та алкоголь (збільшити вартість бухлішка і сіжок, єслі шо). Детальніше із програмою можете ознайомитися отута.

Похожее изображение

Шо по дєньгам: Зовсім не бідна людина пан Садовий, я вам скажу. Декларація каже, шо Садовий є бенефіціаром «Телерадіокомпанії Люкс», яка тіки за 2018 виграла 4 лімона на тендерах. А від Львівської міськради він отримує 491780 грн ЗПшки. Все інше тримає дружина кандидата. Має вона дві земельні ділянки на 702 і 301 квадрати, два будинки на 660 квадратів, а ще орендує у міськради землю за 65063 грн. І все це у Львові. Катається жінка одразу на двох машинах – на Мерсі за 667504 грн, і Шкоді за 968700 грн. Володіє цінними паперами на сумму 171440 грн, є бенефіціаром усіх компаній з медіахолдингу, який заснував Садовий, має ЗПшку 2370906 грн, отримує допомогу на дитину 15950 грн (а шо!) і тримає 10000 баксів готівкою (там ще є купа всього, але я вже втомився рахувати).

Шо по факапам: Я шось не дуже викупаю, шо це за мода пішла у кандидатів, ніде в декларації не вказувати своє членство у політичних партіях (які їх і висувають на вибори, мєжду прочім). Як і герой минулого випуску, Садовий і словом не обмовився у своїй декларації про головування політичною партією «Об’єднання Самопоміч». Припускаю, шо на це просто не вистачило місця у декларації (оно скільки активів дружини задекларував).

Головний факап Садового – це відходо-смердюче іго, якому він дав початок у Львові, а пізніше змусив кочувати усією країною, подекуди нелегально скидаючи львівське сміття при дорозі. Ну і те шо 3 людей загинули, а 1 зникла, коли гасили Грабовецьке сміттєзвалище теж на його совісті.

Картинки по запросу львівське сміття грибовичі

У 2006 році Садового звинувачували у тому, шо він киданув вкладників ЗАТ «Галицькі інвестиції», не виплативши їм дивіденди.

На посаді мера Львова, Садовий не хотів виплачувати 35 мільйонів гривень боргу Львівському автобусному заводу, який виробив для міста автотранспорт.
Ну і на десерт, кину лінк на логрід від львів’ян, які закидаюсь всяке різне Садовому.

Прогнози юнца: Рейтинги у Садового, канєшна, не високі, тим не менш, прослідковується позитивна динаміка зросту популярності. Він і сам розуміє, що президентом йому цього разу не стати, тому цілі у нього зовсім інші. Він планує затягти в парламент дуууже багато представників «Самопомочі». Для цього він будує імідж опозиційного політика, який сере з високої гори на президента, акцентує увагу на недоброчесності інших топових кандидатів, а також братається із політиками, які мають подібну тактику піару (з Гриценком, наприклад). Тактика стара як світ, але піпл хаває (особливо, коли в тебе є цілий медіахолдинг, який у цьому допомагає). Мене трохи хвилює його передвиборна програма (хто забув туди вставити хоча б 2 обіцяночки для молоді?!?!?!). Особливо, коли він пилить відео-бложики на ютюб (Навальний на мінімалках), які спрямовані на охоплення молодої аудиторії.

Якось це по-дурному, нє?

Кость Левицький

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *