Кандидати 3.14. Випуск #2. Валентин Наливайченко

31 березня на нас чекають вибори президента, тому я дістаю із шафи свій диплом політолога, замовляю доставку Бігмак меню додому і продовжую творити проект «Кандидати 3.14» (промовляти як «Кандидати ПІ», поняли прикол?). Ви скажете, що аполітичні і не підете голосувати? Тоді я скажу шо ви дурачкі і без вашого голосу оберуть кандидата, який відключить інтернет. Так шо ви більше не зможете лайкати фоточки в інстіку. Шоб цього не сталося – треба йти на вибори. Але до того треба прочитати «Кандидати 3.14». Пагналі!

Сьогодні я розповім вам про Джеймса Бонда українського політикуму, екс-голову СБУ – Валентина Наливайченка.


Хто кандидат па жізні: Вчила мене бабуся, шо у цьому житті можна вірити усім, крім політиків та КГБістів. І якщо проти перших триндіти можна, то других краще взагалі не чіпати (вона ще казала, шо халадєц – це смачно, так шо я не особливо її слухав). Тим не менш, хочу наголосити, що тут ми розглядатимемо Наливайченка виключно як політика (заклеюю вебку, дістаю сімку з телефону і замовляю білєти на Нью-Йорк). За свою політичну кар’єру Наливайченко встиг побути і головою політради партії «Наша Україна», і пройти у парламент від партії Кличка, і навіть створити власну двіжуху, під назвою «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» (головне шо вписав своє ім’я у назву). Цікаво, шо навіть на офіційному сайті не можна знайти інфи, до якої політичної ідеології двіжуха належить. Тому, хай пробачать мене комаради Наливайченка, якщо помилився, я можу охарактеризувати їх, як правоцентристів (це коли у одному флаконі і «соціальну справедливість для кожного» і «комуняку на гілляку»).

Картинки по запросу валентин наливайченко

Шо по досвіду: Тут не все так стрімко, як у героя попереднього випуску, але теж нормік. Надійні джерела пишуть, шо Наливайченко навчався в Інституті зовнішньої розвідки СРСР, проте від диплому відмовився (насправді, повернувся у розпорядження СБУ). Окрім цього, кандидат знає, шо правильно казать не «зе апл», а «де епл». Це все тому, шо має також диплом викладача-перекладача з англійської. Після навчання, Наливайченко працював вчителем, дипломатом і дірєктором СБУ (2 рази мєжду прочім). А ще, стрибав разом з нами на Майдані (казали, шо там були СБУшники, тіки не казали шо деякі були за нас!) і воював у АТО (від статусу учасника бойових дій відмовився).

Шо по передвиборній програмі: В двох словах – срака олігархам. Програма Наливайченка – це суміш стилю Кучми (дірєктор заводу, який може і лампочку вкрутіть і пістон головному інженєру вставіть) і Робіна Гуда (відберу у багатих та розділю між бідними). Обіцяє ухвалити закон про імпічмент президента (законопроект блукає комітетами ради ще з 2017), відібрати у депутатів та СУДДІВ недоторканність і плюшки (щодо недоторканності суддів явно погарячкував), повернути гроші з офшорів (це або пістолєт до голови і шоб самі повертали гроші, або законопроект типу порошенківського, шоб чувачкі платили податок, якщо хочуть вивести капітал з країни) і ще три сторінки подібного. Нам, дорогі хайполови, кандидат обіцяє доступні кредити на житло і стартапікі. Детальніше із програмою можете ознайомитися отута.

Шо по дєньгам: Шось не пішов у Наливайченка 2017 рік у плані прибутків. Але не переймайтеся, бо родина завжди підтримає. Згідно з декларацією, у самого кандидата є тіки земельна ділянка на тищу двісті квадратів у київській області (можна Metro побудувати). Жодних прибутків за 2017 рік він не отримав. За те, на його родичів записано 4 квартири у Києві, 2 земельні ділянки на тищу і дві тищі квадратів, будинок і паркомісце. А у дружини є ще цінні папери, 29821 грн ЗПшки і актив банку Хрещатик на 3223540 грн.

Картинки по запросу валентин наливайченко

Шо по факапам: Пограю у Шерлока і зверну вашу увагу на нєувязочкі із двіжухою Наливайченка. Декларацію за 2017 рік він подає як голова ГО «Антикорупційний рух В. Наливайченка», а на вибори йде як голова політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Партія була створена у 2016 році (я погугліл), так шо дивно, чому кандидат не вписав її у свою декларацію (може тоді б у нього з’явилася ЗПшка??).

У 2009 тодішній голова СБУ Наливайченко взяв своїм заступником чувачка із липовим дипломом (Тут і зі справжнім на держслужбу фіг влаштуєшся).

У 2015 році кандидату закидали, шо він допоміг донці знайти хорошу роботу. І все б нічого, якби допомогою не було закриття кримінальної справи проти начальніка доньки, який рейдернув 94,67 гектарів державної землі (шось любить він усіх на роботу влаштовувати).

У 2017 екс-голова СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ вирішив разом з Міхо незаконно погуляти через кордон (прікол, да?), за шо йому вліпили штраф аж 3 400 грн.

Прогнози юнца: Не буде Наливайченко президентом, цього разу точно. Більше того, інші кандидати навіть не розглядають його як серйозного конкурента. Незважаючи на те, шо він іде на вибори із релевантними суспільству ідеями, велика кількість людей думає як моя бабуся, тому ніколи не проголосує за «бувшого КГБісту», особливо після того, як інший бувший стирив у нас Крим і шось вякає не Донбасі (Так шо нада мінять рекламну концепцію, або підчищати факти про себе, пане Валентине).

Кость Левицький

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *