Земляни, селяни, веселий свинодром. Меми та легенди про відомий львівський рейв

Нещодавно на заводі РЕМА, який розкинувся в історичному районі міста – Підзамче, відбулася 20-та, ювілейна вечірка, що носить горде ім’я ЗЕМЛЯНИ. На цій події зібралося понад 400 поціновувачів електронної музики, які відпочивали та гарцювали, від чого деякі гості та організатори вивели цікавий неологізм – свинодром.

Що це означає і чому варто знати про цю знамениту вечірку – розповідаємо простими словами та конструктивно.

РЕЙВ – це вечірка електронної музики, яка може відбуватися будь-де: в міській раді, на базарі, на складі, в клубі, або ж на заводі. Там грають ейсід-хауз, техно, транс, хардкор, драм-н-бейс та інші стилі електронної музики.

Мета організаторів та глядачів просто, очевидна та зрозуміла, немов дії Богдана Хмельницького у битві під Жовтими Водами 1648 року: відпочити, весело провести час, поділитися своїми переживаннями та здобути перемогу над своїми слабкощами, труднощами й проблемами. Це свого роду психологічне розвантаження, яке супроводжується романтичним настроєм та любов’ю.

 

Нещодавно у Львові відбулася найбільша та найінклюзивніша рейв-вечірка під назвою ЗЕМЛЯНИ, яка вже понад 5 років радує глядачів неповторною атмосферою. Через те, що люди на ЗЕМЛЯНАХ відводять душу, веселяться і гарцюють у ритмі первісних танців, що дуже схожі на народні, цю вечірку прозвали селяни. І це не образа чи приниження гідності відвідувачів події – це навпаки, комплімент. Адже до 20 століття всі українці жили переважно на селі та будували традиційне суспільство, ґрунтоване на землеробстві, скотарстві, бджільництві. Селяни були неписьменними, бо не потребували вміння виводити літери на папері: увесь досвід та знання передавали в усний спосіб.

Традиційне суспільство закінчило своє існування у другій половині кривавого XX століття через злочини російського комунобільшовицького тоталітарного режиму.

Однак елементи традиційного суспільства ще досі живуть в Україні й це добре, адже з кожної історичної епохи та ери ми мусимо брати тільки найкраще. Так само як це робить відоме львівське медіа “Ігор Трицератопс”, яке пропагує культуру електронної музики та є рупором скликання людей на вечірки, де регулярно збираються кошти на ЗСУ.

Донатити на військо – давня традиція українців з часів існування Русі, Галицько-Волинського князівства, Війська Запорозького. Українці завжди мали ресурси на це, адже займалися сільським господарством, зокрема – свинарством.

Звідси й термін – свинодром.

Свинодром – це коли на вечірці збирається багато людей, вони танцюють та смітять, але потім це сміття прибирається. Місто чисте, танцпідлога теж, однак фото та світлини з рейву говорять нам про справжній свинодром.

На вечірці ЗЕМЛЯНИ була також і мистецька частина. Відомі художники, такі як Паоло Депресо, майстерня СОЛІПС, UNDERCASTLE репрезентували свою творчість на стінах третього поверху заводу РЕМА.

З інших артакцій – сцена від вечірки ОВЕРДОС, сцена від формації ВАТРА ТРАЙБ, а також музичний джем від відомого реггі-виконавця Чибрика.

Охоронці рейву уважно пильнували відвідувачів події та забороняли їм приносити та вживати наркотичні речовини.

Саме тому ЗЕМЛЯНИ відбулися у дружній атмосфері єднання, любові та культурного відпочинку. Хай буде так і надалі!

Друзі! Дякуємо, що читаєте нас!

Нам потрібна Ваша фінансова підтримка, аби далі робити контент, який популяризує Україну та бореться з російськими міфами, маніпуляціями та неправдою.

Моно: 5375 4141 3251 9074

Приват: 5168 7456 1163 3030

 

Ось лінки для миттєвих переказів, якщо не хочеться копіювати номера карток:

Клікай сюди, якщо карта моно. 

Натискай тут, коли приват. 

Раптом хочете підтримати через PayPal, то ось реквізити: romankorzhyk90@gmail.com

А ще у нас є крутий інстаграм – підпишіться, будь-ласочки:

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *