Український футбольний тренер Сергій Ребров розповів про поведінку росіян у Дубаї

Український футбольний тренер Сергій Ребров розповів про поведінку росіян у Дубаї

Ребров розповів, що на кожну гру свого клубу виходить із символікою України та повідав, як реагують на війну росіяни, котрі там живуть чи відпочивають. 


 

У Дубаї вистачає росіян. Бувають і конфлікти. Як у Росії, так і тут, достатньо жертв багаторічної пропаганди. Ці люди, на жаль, непохитні. На кожну гру я виходжу з українською символікою. З нею ходжу і містом, і є такі росіяни, які підходять і вибачаються. Але їх мало. За цей час я розіслав достатньо повідомлень знайомим росіянам, але фактор пропаганди відіграє свою роль. Вистачає людей, які все розуміють і подумки нас підтримують, але закони цієї жахливої країни сковують усі ініціативи. Втім, мені однаково, на який термін їх можуть посадити – за їхньої мовчазної згоди вбивають мій народ і руйнують мою країну.

 

Дякуємо Сергію Реброву за таку позицію! Його слова підтримки та адекватності дуже важливі, бо з 2018 по 2021 він працював головним тренером угорської команди “Ференцварош”. За ті роки українець тричі виграв золоті медалі чемпіонату Угорщини, вперше за довгі роки вивів столичну команду до Ліги Чемпіонів.

Сергій Ребров - справжній герой угорського футбольного клубу Ференцварош

Сергій Ребров – справжній герой угорського футбольного клубу Ференцварош

Сьогодні Ребров має величезний авторитет і повагу серед угорських футбольних вболівальників і це дуже важливо, бо Угорщина – одна з найбільш проросійських країн Європи. Поширення правдивої інформації про злочини рашистів та переконування угорського суспільства стати на бік України – дуже важлива справа.

Як співали ультраси київського “Динамо”:

 

Он любимец секторов –
наш герой Сергей Ребров!

 

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *