Дядя Ваня: як росія відверто й цинічно плагіатить McDonald's і все навколо

Дядя Ваня: як росія відверто й цинічно плагіатить McDonald’s і все навколо

Історія нового російського бренду Дядя Ваня ще раз доводить: русня завжди та всюди все нахабно й відверто краде: історію, винаходи, чужі території. Московія це тупий та кінчений гопник – у прямому сенсі. Як дебільні злодії в законі та адепти “аує-культури” крадуть телефони, гроші, машини, спустошують чужі квартири, так російські підприємці й політики привласнюють чужі об’єкти авторського права.


Не минуло й дня від заяви одного шахрая про створення альтернативи для соцмережі інстаграм – росграм, як ще одні гопники вирішили вкрасти у MCdonalds ідею їх бізнесу та оголосили про створення російського фастфуду з назвою Дядя Ваня.

Погляньте на цей логотип…

Схоже, бабуся зі славнозвісного мему, казала фразу “Боже, яке кончене” саме про русню!

Чому росіяни – плагіатори? Та, бо в них зі свого – немає нічого нормального та адекватного.

Звісно, московити мають окремі авторські елементи у своїй культурі – в кулінарії, музиці, філософії. Але ж воно все убоге та неповноцінне у порівнянні з іншими культурами.

Порівняйте російські щі та український борщ. Це ж небо і земля, наш борщ об’єктивно крутіше за ту недоюшку.

Візьміть українську кобзу та російську балалайку. Доху я струн проти трьох.

Лєв Толстой вкрав окремі частини та замальовки роману “Війну та мир” у європейських літераторів. Навіть російський літературознавець Дмітрій Биков про це відкрито говорить.

Автомобіль ВАЗ-2101 “Жигулі” – це задньопривідна легковушка з кузовом типу седан, котра є аналогом моделі Fiat 124, який отримав в 1967 році титул “Автомобіль року”.

Навіть Жигулі вкрали в італійців!

Список плагіату московитів можна продовжувати й продовжувати. Але ми краще порадимо вам книгу українського історика Павла Штепи “Московство”. У ній він детально описує, як Москва від самого початку свого існування крала все, брехала всім й просто тупо та відверто знищувала довкола все живе та оригінальне.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *