Ракетні удари по аеропорту. Окупанти обстріляли селище на Дніпропетровщині

Ракетні удари по аеропорту. Окупанти обстріляли селище на Дніпропетровщині

Окупанти дісталися Дніпропетровщини. Про це повідомив у Фейсбуці керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, повідомляє Укрінформ.

«Щойно два прильоти ракет по аеропорту в Лозуватці. Вирви до п’яти метрів. Люди не постраждали», – написав Вілкул.

Він нагадав, що сигнал «Повітряна тривога» подається заздалегідь і у людей завжди є від 5 до 10 хвилин (залежно від того, звідки вийшли ракети), щоб пройти в укриття.

На це люди відповіли йому, що вибух відбувся раніше, ніж почала лунати сирена.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України». 

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info . Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *