Захищаючи Україну від московитів, загинув історик, випускник Католицького університету Тарас Гайдук

Захищаючи Україну від московитів, загинув історик, випускник Католицького університету Тарас Гайдук

На війні проти російського окупанта, у бої за Україну загинув Тарас Гайдук – випускник магістерської програми з історії Українського католицького університету, пишуть на сторінці УКУ.


“Дорогий наш друже, відтепер вже не будеш з нами дискутувати про Платона, Геракліта і Гегеля. Хіба з небес будеш споглядати на наш аспірантський філософський клуб. А без тебе він вже не буде таким, як раніше… Порожній стілець завжди буде нагадувати про нашого друга, який віддав життя за Україну… Ти склав для Батьківщини найбільшу жертву, а ми, що тут залишаємося, мусимо йти далі й продовжувати твою боротьбу… Невимовний біль і жаль… Спи спокійно, друже…”, – написала на сторінці Тараса випускниця УКУ Марія Мартиненко-Гупало.

Захищаючи Україну від московитів, загинув історик, випускник Католицького університету Тарас Гайдук

Захищаючи Україну від московитів, загинув історик, випускник Католицького університету Тарас Гайдук

“Тарас Гайдук…. Ми познайомилися у вересні 2016-го на іспитах до аспірантури історичного факультету. Він міг стати талановитим вченим, але обрав своєю місією захист Вітчизни. Усміхнений, ерудований, принциповий…. Таким він назавжди лишиться у пам’яті. Спочивай з миром, друже… Помстимося!”, – пише Костянтин Куцов.

Спільнота Українського католицького університету висловлює щирі співчуття дружині Тараса Марії та його родині. Огорнімо їх своєю молитвою зараз. Єднаймось усі в молитві за душу новопреставленого Тараса.

Вічна йому пам’ять….

Вічна слава нашим Героям, які ціною власного життя виборюють нашу з вами Незалежність!

Прощання з Героєм відбудеться у п’ятницю, 11 березня о 13:00 на пагорбі Слави в Ужгороді.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *