Обстріляний Луцьк: загинули двоє військових, шестеро – поранені

Очільник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, повідомив, що рашисти обстріляли Луцьк. Система оповіщення повітряної тривоги чомусь не спрацювала. 

«11 вересня відбувся обстріл чотирма ракетами військового аеропорту в Луцьку, які за оцінками були випущені з бомбардувальника армії РФ. На жаль, є людські втрати. На цей час виявлено: два загиблі військовослужбовці та шість поранених різного ступеня тяжкості. Проводиться розчищування завалів», – зазначив Погуляйко.

Раніше мер міста Луцьк Ігор Поліщук у відеозверненні у Фейсбуці повідомив про одного загиблого.

Вранці 11 березня о 5:45 у Луцьку пролунало кілька вибухів, ракети влучили у військовий аеропорт. У зв‘язку з вибухами підприємство “Луцьктепло” тимчасово призупинило роботу двох котелень на вулицях Карбишева та Арцеулова.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *