Facebook дозволить закликати вбивати російських окупантів та бажати смерті Путіна

Facebook дозволить закликати вбивати російських окупантів та бажати смерті Путіна

Як повідомляють західні медіа, зміни стосуються користувачів Facebook та Instagram, в Україні, Росії та Польщі.


«Соціальна мережа також тимчасово дозволить деякі публікації, які закликають до смерті президента Росії Володимира Путіна або президента Білорусі Олександра Лукашенка», — пише CNN Bussines.

Менеджери Facebook вважають таке рішення виправданим у зв’язку із вторгненням РФ в Україну.

Facebook також наголошує, що вони не допускатимуть порушення правил мови ворожнечі та закликів до насильства проти цивільного населення РФ.

 

«Нове рішення допускає агресивні висловлювання, які інакше були б видалені відповідно до політики розпалювання ненависті, коли: (а) націлені на російських солдатів, крім військовополонених, або (б) націлені на росіян там, де це можливо. Очевидно, що контекст — це вторгнення Росії в Україну», — йдеться в повідомленні Facebook, яке стало доступним Reuters.

 

Модератори соцмережі почали відстежувати діяльність медіа, пов’язаних із владою РФ, і заявили, що користувачів, які розповсюджують пропагандистські публікації, попереджатимуть про це.

 

Це стосується і постів у Instagram, які включають посилання на державні медіа РФ. Облікові записи та контент російських ЗМІ повністю заблоковані на платформі.

Крім того, у Facebook зробили вийняток для полку “Азов”, сторінку якого видалили вже давно та дозволили згадувати про його бійців у контексті захисту України.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *