Лавров сказав, що російські війська свідомо бомбили пологовий будинок у Маріуполі

Лавров сказав, що російські війська свідомо бомбили пологовий будинок у Маріуполі

Під час пресконференції у турецькому місті Анталія, міністр закордонних справ російської федерації Сєргєй Лавров заявив, що пологового будинку в Маріуполі було свідомим та цілеспрямованим рішенням їхньої армії.


Він сказав, що територія пологового будинку вже давно забрали бійці полку “Азов” та перетворили її на військову базу.

Кілька днів тому на засіданні Ради безпеки ООН були надані факти російською делегацією про те, що цей пологовий будинок давно захоплений батальоном Азов та іншими радикалами, звідти вигнали всіх породіль, всіх медсестер, і взагалі весь персонал. Це була база ультрарадикального батальйону Азов, – заявив Лавров.

Як пише “Українська правда”, Лавров визнав, що бачив репортажі з Маріуполя, як свідчать про рівно протилежне, адже камери засвідчили, що породіллі були та отримали поранення, але вважає їх маніпуляцією, бо у повідомленнях ЗМІ “не було уваги до другої сторони”.

На обурення світу щодо цинічності бомбардування лікарні в МЗС не планують звертати увагу.

“Не вперше ми бачимо патетичні зойки з приводу так званих звірств, які чинять російські збройні сили”, – сказав Лавров.

Крім того, міністри закордонних справ України і Росії в Анталії обговорили питання гуманітарного коридору в Маріуполь та з міста і загальне 24-годинне припинення вогню, але не досягли прогресу в цих питаннях.

Про це міністр закордонних справ України заявив після переговорів з Лавровим, пише “Європейська правда”:

Я прибув сюди з гуманітарною метою: вийти із зустрічі з рішенням організувати гуманітарний коридор у Маріуполь та з Маріуполя… На жаль, міністр Лавров був не в змозі взяти на себе зобов’язання. Але він буде зв’язуватися з відповідними органами щодо цього питання”, – сказав глава МЗС України, висловивши надію, що після переговорів Лаврова в РФ відповідний коридор таки запрацює.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info . Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *