Слава Україні. Російська історикиня записала відеозвернення та побажала українцям перемоги

Слава Україні. Російська історикиня записала відеозвернення та побажала українцям перемоги

Слава Україні. Саме під таким гаслом російська історикиня, дослідниця доби Івана Мазепи Тетяна Таїрова-Яковлєва опублікувала відеозвернення.

Вона порівняла путінську Росію з нацистською Німеччиною і висловила переконання, що Україна обов’язково переможе.

 

“Ми про це будемо багато дискутувати, писати багато книжок. Потім, у майбутньому. Після перемоги. Після вашої перемоги“, – наголосила професорка.

 

Свою заяву вона завершила словами “Я певна, що ви переможете. Що козацький дух живе. Слава Україні.

Artefact Info – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *